Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

żadnych wpisów... o jejku... jak to możliwe!!! piękny zespół Syfomfoniczno metalowy! kocham ich!!!!!!!!!

Moonwish

kurde bo zaraz zaklne. dałam nie ten link co trzeba. nie spałam w nocy i teraz mi sie wszystko miesza.

http://powermetal.pl/forum/viewtopic.php?t=6868


ja pierpapier jaka ja czasem ciemna jestem... sorry :D

Moonwish

Nie sprzedają magazynów w sklepie internetowym :)
Poproszę moją babusię :) Ona zakupi :)
Jesteś niesamowita! Podałaś mi link lokalizacyjny do twojego kompa :D:D:D Nieziemska jesteś :D:D

Ghost_Love_Score

Okey okey już mam :)
Chodzi Ci o ten plakat???
http://cdn.last.fm/proposedimages/original/6/1008419/645199.jpg

Ghost_Love_Score

Pożyczyłem od Ciebie obrazek, nie pogniewasz się? :)

Ciemny_Wilk

Och, to i ja wtrącę się do dyskusji. Witaj Moonwish, witaj Ghost Love Score :)
Nie kocham Nightwisha znów tak bardzo. Na zabój to kocham tylko Blind Guardian. (Słyszeliście? ;>) Nightwish jest u mnie tak... na drugim miejscu.
Nightwisha słucham na poważnie od stosunkowo niedawna. Nie zapoznałam się jeszcze dobrze z ich dyskografią, ale już uwielbiam "Once" i kilka pojedynczych kawałków.
Uwielbiam wokal Marco; wolę jednak jego śpiew np. w Planet Hell, czy Wish I gad An Angel niż While Your Lips Are Still Red ;P

Erendis

Ciemny Wilk: Dopóki masz inny nick niż ja, jest git ;)

Erendis: Witam serdecznie :):)
Oczywiście, że słyszałem o Blind Guardian :) To i tak ładnie, że Nightwish zajmuje drugie miejsce u Ciebie :)
Czyli dopiero zaczynasz słuchać Nightwish na poważnie? Super ;)
No to masz okazję zapoznać się z ich nową płytą Dark Passion Play gdzie już udziela głosu nowa wokalistka :) Jestem ciekawy twojej oceny. :)
Marco - bardzo przyjemnie się go słucha. W nowych utworach jak Master Passion Gredd, The islander czy Bye Bye Beautiful spisał się wyśmienicie! :)
Zakupiłem także singla "Amaranth" i są tam dwa ciekawe utwory demo: utwór Reach (teraz jako Amaranth) w wykonaniu Marco - niesamowity!! oraz utwór demo "Eva" wykonaniu Marco. Polecam każdemu :) Warto to przesłuchać :)
Pozdrawiam ;)

Ghost_Love_Score

Witajcicie Ocean Souls tez zakupilem Amaranth a Nightwish u mnie od zawsze miał 1 miejsce

Ghost Love Score - masz nick mojej ulubionej piosenki.

Wishmaster

Ps: slyszalem Marco na Reachu - jest niesamowity - chociaż słychać jak glośno nabiera oddech śpiewając to ;-)

Wishmaster

Witaj Wishamster! Kolejny fan :)
No GLS jest wspaniałym utworem :D Między innymi dlatego mam taki nick :)
Reach - też zwróciłem uwagę jak głośno nabierał oddech śpiewając ten utwór :) Ale ogólnie wysoko zaśpiewał i "Eva" jak i "Reach" demo :)

Ghost_Love_Score

Czy mógłby mi ktoś przesłać te utwory, które śpiewa Marco na singlu "Amaranth"? :) Nie mogę ich nigdzie znaleźć... :( mój mail to erendis1993@gmail.com

Chyba dziś zacznę ściągać płytę Wishmaster, czy coś. Trzeb poszerzać swoje horyzonty xD

Czy Was nie wkurza to, że nasze posty zrobiły się takie... wąskie?

Erendis

Mogę Ci przesłać :P

Nie znasz albumu Wishmaster?? Oooooj :) Dużo tracisz :)

Mnie to dobija... Jest to masakryczne denerwujące.. Dlaczego to się tak zrobiło... Cholera mnie bierze :D

Ghost_Love_Score

Taki zespol jak Nightwish zasługuje zeby mieć jego originalne plyty!!

Co prawda ja tez najpierw Wishmaster ściągnalem, a dopiero poźniej kupilem orginał. Najciezej bylo upolować Angels Fall First ale sie udalo i mam calą orginalną dyskografie Nightwish. Noi wkrótce ja powiekszę.

Wishmaster

Tak mnie też to wkurza. Czemu tak sie robi!? i sa coraz węższe!

Wishmaster

Ghost Love Score, dziękuję z całego serca za te utwory :* Fakt, Marco co chwila nabiera powietrza, śpiewając "Eva". Myślę, że to byc może dlatego, że po prostu nie jest jego tonacja, czy jak to się tam nazywa. Gdybym musiała śpiewać bardzo niskim tonem zaraz na pewno też bym się zmęczyła ^^
A tak w ogóle, to czy nie opłacałoby się założyć nowego tematu, żeby posty znów były normalnej szerokości?...

Erendis

Wishamster: No ja w ogóle nie ściagnąłem ani jednej płyty Nightwish. Pierwszy album jako przesłuchałem był "Once", pożyczył mi mój znajomy. Po przesłuchaniu tego albumu kilkadziesiąt razy, byłem oczarowany ich stylem muzycznym i perfekcyjnością w jaki sposób ten album został nagrany :)
Więc zacząłem kupować ich płyty. Pieerwszym albumem jaki kupiłem był oczywiście "Once". Potem "Century Child" następnie "Wishmaster" i "Over The Hills and Far away" w tym samym dniu, potem zamówiłem "Oceanborn" i ostatnim albumem był "Angels Fall First". Zacząłem od końca do początku :) No i z czasem kupiłem wszystkie wydania dvd i kilka singli. Nowy singiel już mam, teraz czekam na Amaranth dvd no i w końcu Dark Passion Play :):)

Erendis: Nie ma problemu ;):) Jak najbardziej, tonacja robi tutaj swoje. Ale i tak naprawdę ładnie to wyszło. Pamiętajcie, że to jest demo a nie oficjalny utwór :) Gdyby był oficjalny pewnie zostałby bardziej precyzyjnie nagrany :)

Wysłałem maila do redakcji dlaczego jest to takie wąskie. :)
Zakładać nowy temat? Poczekajmy na odpowiedź redakcji :)
Szkoda tak opuszczać "stare" komentarze :D

Ghost_Love_Score

Moje słowa uznania! Miec cala kolekcje orginalnych plyt Nightwish to już wysoki poziom wtajemniczenia. Poza tym szczególnie sztarsze plyty Nightwish są coraz trudniejsze do wyczajenia (Oceanborn jeszcze ujdzie bo to sławna i powszechnie lubiana plyta ale Angels Fall First to powoli rarytas nie mówiac juz o starszych singlach. Tak więc albo solidne poszukiwania albo wycieczka do Finlandii :-)

_Anusia_

Ja też kocham Nightwish, ale głównie te piosenki w których śpiewa Marco Hietala. On ma po prostu genialny głos a w duecie z Tarją lub z Anett jest (o ile to możliwe) jeszcze lepszy. Z płyt chyba najbardziej lubię Once i Dark Passion Play, a z piosenek to chyba The Phantom of the Opera i The Islander. w ogóle to Nightwish jest najlepszy!(a zaraz po nim Tarot)

Ghost_Love_Score

Przerwe wam zabawe]:-> Wiem jestem okropna]:->:D Przepraszam:) Ale nie moge rozkalkulować co tam sobie plenicie:D:D:D hehehe;)

Mam nadzieje, że nie macie mi to za złe:) Pozdrawiam;)

_Anusia_

Oo wiesz co nam tez choć jakoś sobie radzimy ;-)

Wishmaster

Normalnie jest nareszcie. Super można kontynuować stare forum! Ghost Love Score musi to zobaczyć ;-)

Ghost_Love_Score

Właśnie zauważyłam, że założyliście jakieś kontynuacje itp... Przeniosę się na to forum z kumpelami i będziemy gadać o Deppie ok:D Bo na forum Johnnego mają już nas dość hahahahaha:D Nie no joke;)

Tutaj trzeba pomyśleć. Nie daje się odpowiedź poprzednika tylko dajemy odpowiedz założyciela tematu. Na samej górze jest... I możecie sobie pisać na "szerokim" pasie;| Ja już chciałam tutaj wcześniej wam to przerwać, ale stwierdziłam "A niech się jeszcze pomęczą" teraz zauważyłam, że robi się tu śmietnisko więc stwierdziłam "oho trzeba przerwać zabawe:D" Macie mi to za złe:D Czuje to:D:D:D więc pozostawiam ostatni post po sobie:D:D:D:D

Tak nawiasem mówiąc zmieniłam temat:|Ups:D:D:D Przepraszam, że nie wypowiedziałam się na temat Nightwisha:) Ale to już chyba wiecie, że ja ich kocham:) Nie uwierzycie mi never mind:D

Gadajcie dalej o Nightwishu:D A ja pozostawiam po sobie ostatni bezsensowny post:P Pozdrawiam;)

Ghost_Love_Score

Hm cobyście beze mnie zrobili?:D Wszystko:D Tylko Anuś się pojawiła:D nie no sorki już się nie będę udzielać:D

_Anusia_

anusiadymek jedno wielkie <u-bicz> :x

O_o. Ukłony dla Ghost Love Score. Jak cudownie mieć wiadomości normalnej szerokości xD Nie będę już pisać na tamtym temacie, więc: Wishmasterze, na forum pisarskim mam ten emblemat z Łucją i postanowiłam jakoś odświeżyć profil i dać ten avatar tutaj ;> Ogólnie uwielbiam "Opowieści z Narnii", książki jak i film :)

Jestem okropna, wiem ? nie mam nawet żadnej płyty Blind Guardian, a co dopiero Nightwisha. Moja filozofia jest prosta ? po co wydawać na płytę około 50 zł (kiedy i tak mem utwory z niej), skoro można je zainwestować w dobrą książkę, albo koszulkę? ]:->

Erendis

Wishmaster: Dzięki piękne :) I ja Ciebie podziwiam za determinację w szukaniu AFF. faktycznie AFF nie był łatwym albumem do zdobycia :) Szukałem go najdłużej :) Ale warto szukać czego co się uwielbia :)

anusiadymek: Już po raz kolejny w ogóle Ciebie nie rozumiem... Może to tylko ja... :D

Erendis: To pierwsze zdanie jest mocne :D
W końcu poprawili te pola komentarzowe :)
Od razu inny efekt pisania i czytania ;)

Każdy ma swoją politykę co do kolekcjonowania płyt i wydawania na nich pieniędzy. Dla mnie - jeżeli coś uwielbiam - pieniądze nie grają roli. Może to głupie ale wolę mieć coś oryginalnego niż ściągniętego z neta. W sumie płyta, koszulka i książka to jedna cena. Książka chyba najtańsza. Ale jak wspomniałem - każdy ma swój sposób na wydawanie kasy ;)
Ja nie żałuję i na płytę, koszulkę czy książkę :) Wszystkie mają ten sam priorytet ;)

A tak w ogóle to jak długo jesteście na FW?

Erendis

Nie widzę swojej odpowiedzi :D:D:D

Ghost_Love_Score

Noh, już jest :D

Ghost_Love_Score

Kontynuujemy tutaj...
jedziemy do końca..

Ghost_Love_Score

asiudymek - dziwna jesteś :-/

Erendis - musisz sie jeszcze wiele nauczyć by być prawdziwym fanem Nightwisha. Chociażby tego ze orginalna plyta ma w sobie to coś czego nie ma piratówa z napisem niebieskim markerem "Nightwish - Wishmaster" ale też gratuluję ci powyższego komentarza :-)

Widzisz to jest duża przyjemnośc zbieranie plyt. Owszem to kosztuje. Na same albumy wydałem ponad trzy stówy :-(

Wishmaster

Widzę, że rozumiesz mnie :)

Ze wszystkim się zgadzam :):):)

Wishmaster

Ghost Love Score - nie tylko ty nie rozumiesz anusidymek ;-)

Wishmaster

Ha! Czyli jednak nie jestem sam :D ;)

Ghost_Love_Score

No rzeczywiście:D Tworze tak skomplikowane zdania, że masakra:| Dziw, że tylko wy mnie nie rozumiecie;| Tylko jak bym się nie zjawiła i nie napisała normalnie komenta to byście się dalej męczyli:| Ghots ja na FW jestem od kwietnia tego roku:) Trafiłam tu przez przypadek w poszukiwaniu adresu do Deppa:D

Co do płyt to ja zbieram tylko filmy... Płyt zespołów jakich kolwiek jest bez sensu zbieranie! i co to jest za frajda mieć oryginał? Wydasz kase a na necie masz to samo i za darmo:) No nie ważne:D Są gusta i guściki:D:D:D

Zmienie temat mam tylko jedno pytanie:D Ghots widziałam, że masz w ulubionych film taki jak "Domino" i jak Ci się podobał? Bo ja wczoraj właśnie po raz pierwszy widziałam go i jestem pod wielkim wrażeniem:D Film był po prostu mega:D Niesamowity:D 10/10 mu dałam:) Maxymalny był:D Trudno mi wyrazić co czuje po tym filmie:D:D:D

No to tyle pozdrawiam:D Mam nadzieje, że zrozumieliście każde zdanie. Jeśli nie to zwróćcie się do moich kumpeli z forum Deppa one wam wytłumaczą zdanie po zdaniu:| Pozdrawiam...

_Anusia_

Ponumeruję twoje wypowiedzi. Zaczynając od górnej:

1. No już po raz kolejny zaskakujesz mnie swoimi zdaniami. Mimo tego, że mnie ponoć nikt nie rozumie to Ty dajesz sobie radę :D
No widziałem, że obligujesz forum Deppa.. Ponoć są tam tylko panienki dyskutujące na jego temat.. Nie powiem jakie... :P

2. nie zgodzę się z Tobą. Ja zbieram i filmy dvd i płyty. Tylko, że filmów mam "troszkę" więcej niż płyt cd...

3. Domino - jestem współautorem tej strony i w sumie od tego sie zaczęło. Natrafiłem na ten film przypadkiem. Jako, że bardzo lubię kino braci Scott to zagłębiłem się tym razem w filmy Tony'ego (jeżeli łapiesz o czym mówię). No i Domino - przeczytałem kim w ogóle była ta osoba naprawdę :) Bardzo ciekawa postać i w filmie i życiu. W opóźnionej Polsce ten film został wydany na dvd niedawno. Ja go zdobyłem duuużo wcześniej. Film mi się podobał, ponieważ był oryginalny. Wyśmienite kino z Mickey'em. Bardzo przyjemnie się ogląda. No i ogólnie pokazane życie łowcy nagród. No i w końcu genialna rola Keiry. Zamiast grzecznej dziewczynki w Piratach pokazała całkowicie coś innego. Filmowi dąłem chyba 9/10 albo 8/10..

4. Takie pytanie... Ty jesteś blondynką? Bez obrazy.... :) Nie zwracam się do pań, które komentują Deppa....

Ghost_Love_Score

Ghots:D:D:D A masz coś do tego?:D Że gadamy cały czas na forum Deppa i jak dobijemy tysiąca to tworzymy kolejny temat? Bo cholera szukamy kolejnych osób co mają coś do nas:D Mamy przy tym niezły ubaw:D:D:D:D Ale o dziwo;) Jeszcze nas nie zablokowali:D:D:D Bo widocznie nic do nas nie mają i widzą, że gadamy o Johnnym:) A że któraś palnie, że idzie na impreze i będzie pić drinka który jest słodki jak Depp, to przecież gadamy o Deppie no nie?:D I nie rozumiem, czemu ludzie mają coś do nas<lol2> troche wariacji ludzie wrzućcie na luz... RELAX. Wszyscy są tacy spięci i tylko nadają:D Ale mam niezły z tego polew:D:D:D:D

Co do tego czy jestem blondynką hm... Wiesz co nawet niedawno wypowiadałeś się na moim blogu, że gratulujesz mi za odwage, że dałam swoje fotki... Teraz się zastanawiam czy zauważyłeś te fotki czy nie? Wyraźnie widać, że mam blond:D I jak ktoś mi tak mówi to ja się wtedy nie gniewam na tą osobe:) Bo przecież ma racje mam blond włosy:)

_Anusia_

W ogóle nie rozumiem dlaczego zadajesz mi takie pytania? Przecież ja nic nie mam przeciwko, że gadacie o jednej i tej samej osobie. Naprawdę "I dont give a damn crap" o czym tam gadacie... Poza tym czytając jedne z pierwszych komentarzy na stronie Deppa od razu odechciewa mi się oglądania z nim jakiegoś filmu. Spoko.. Dobijaj do dziesięciu tysięcy... Życzę powodzenia :) ;) Be cool

Oczywiście, że pamiętam, że się wypowiadałem na twoim blogu. Takich wyczynień się nie zapomina ;) Chciałem się po prostu upewnić czy aby na pewno te zdjęcia nie kłamią. Chodzi o to, że dziewczyny o kolorze włosów blond mają inny tok i sposób myślenia i wyrażania tego co myślą. Dlatego Ciebie nie rozumiem. Postaram się na drugi raz czytać twoim sposobem ;)
Pozdrawiam anisiadymeks ;)

Ghost_Love_Score

Hm... Tak zachowuje się masakrycznie, to wszystko dlatego, że za dużo przebywam czasu z moją kuzynko-przyjaciółką która też jest tak pierdolnięta jak ja:D:D:D:D:D I zachowujemy się jak małe dzieci:D Natomiast gdy już będę dużą dziewczynką(jeszcze 2 miesiące:D) to się zabije]:->:D:D:D:D

Eh... ja do was z sercem napisałam normlanie komenta, byście sobie pisali "S-Z-E-R-O-K-O", a wy do mnie z agresją:D:D:D:D:D Dziękuje:) Nie będę wam przeszkadzać w gadaniu... BB pzdr.

_Anusia_

Czyli masz zamiar się zabić? To bardzo ciekawe.. W sumie "Life is only one" czemu tu nie spróbować ;)

Kto do Ciebie z agresją!? Może po prostu pisz normalnie na chłopski rozum, może będzie to łatwiej zrozumieć. Interpretuj to sobie jak chcesz twój wybór...
To jeszcze nie masz 18 lat? Więc masz prawo się obrazić...
bye xD

Ghost_Love_Score

A wiesz, że to wszystko co pisałam jest jednym wielkim żartem? No ale Ty już wszystko bierzesz na poważnie:D Cholera jestem dziwna:D Tak nikt mnie nie rozumie przykład: całe to forum:D Ale wiecie co, czuje się taka oryginalna:D No tak jedyna taka Anuś w swoim rodzaju:D hahahaha:D:D:D:D I dobrze mi z tym:)

Ghots musze Cię rozczarować nie obraże się:( Tak mi przykro z tego powodu:) Ale dajesz mi taki polewa jak nigdy:D Thx:D:D:D:D:D:D:D Pewnie mnie nie zrozumiałeś(jak zawsze:D) Żegnam was:) Forever!! Na następny raz będziecie się musieli sami ratować;( Przepraszam nie będę już pisać normalnie komentów żebyście WY mogli pisać sobie S Z E R O K O!! No to bye:D:D:D muuuuua:*:*:*:*:*

_Anusia_

Faktycznie jesteś wyjątkowa :D Tak jak pisałem wyżej interpretuj to jak chcesz.... Na forum nie biorę nic na poważnie ;) Jeżeli dobrze się czujesz z tym to super. Nie widzę lepiej...

Rozczarować??? Mnie???? Nie rozczarowałaś mnie.. To była aluzja co do obrażania się... Jejku..
Daję Ci taki polewa jak nigdy? No masz rację, nie rozumiem co napisałaś...
Ratować?? Przed czym... Muszę to skopiować co wszystko napisałaś i wrzucić na inne forum ;) Nie będziesz pisać "normalnie" komentów? A kiedy pisałaś normalnie??
Wpadnij jeszcze kiedyś...
Take care of ya...

Ghost_Love_Score

Co do kupowania płyt i bycia prawdziwym fanem. Dla mnie wydanie na płyty ponad trzysty złotych to przesada ;P Nigdy nie wydam 50 złotych na coś, co już mam, a co nie różni się jakością od "firmówki". Ale chciałabym tu posłużyć się przykładem:
Dopóki tylko mogłam jeździć konno wszystko przeliczałam na lekcje. Odmawiałam sobie wszystkiego, byle tylko mieć te 20 złotych i móc spędzić godzinę na końskim grzbiecie. Hah, to dopiero może się wydawać rzucaniem pieniędzy w błoto. A kiedy dowiedziałam się, że będę mieć operację, to parwie popłakałam się bo zdałam sobie sprawę, że... nie pojadę na obóz konny. Że nie spędzę tego całego tygodnia w stajni, że nie będę czuć tego zapachu... Teraz niestety będę mogła jeździć dopiero na wiosnę. Ale już w zimie zamierzam zbierać na lekcje, żeby móc na wiosnę znów wrócić do stajni. I znów tracić wszystkie swoje pieniądze :)
Ale ja to po prostu kochałam i kocham.
Mam nadzieję, że zrozumieliście ;> Was cieszy to, że macie oryginalne płyty ukochanego zespołu, a dla mnie nie ma to żadnego znaczenia.

Pomieszałam? :D

Wishmastera przesłuchałam dwa razy, ale nadal rozróżniam tylko jedną piosenkę xD "Once" jest jak dla mnie po prostu piękną płytą, może dlatego, że jest o wiele cięższa od poprzednich

Erendis

W 100% Ciebie rozumiem :)
Tak jak mówiłem, że każdy ma swoją politykę wydawania pieniędzy :)
Całkowicie się zgadzam. Dla Ciebie oryginalny album nie ma znaczenia, dla mnie ma, ponieważ jak pojadę na koncert Nightwish, zabiorę ze sobą oryginał na którym mi się kiedyś podpisze Tuo :D Ale marzenia :D Ale pomijając to, to przeciez jakość dźwięku na płycie audio a mp3 to niebo a ziemia.. Może jej nie rozróżniasz ale jest to potężna różnica..
Btw, współczuję operacji. Naprawdę.
Kochasz jeździć konno,
Ja kocham kino i muzykę. Nikt nie może lubić tego samego co inni ;)
Nie pomieszałaś :)

Wishmaster? No dla mnie to naprawdę dobra płyta. Pomiędzy Once a Wishmaster to różnica stylowa i techniczna. Uwielbiam obydwie płyty :)

Hahaha ;) mocne moce ;)

Ghost_Love_Score

Moim marzeniem także jest zeby Tou podpisał sie na plycie. Tylko że CZY ONI W OGÓLE JESZCZE KIEDYŚ PRZYJADĄ DO POLSKI?! To był najgorszy dzień w moim życiu. 2005 - Nightwish tam gdzie ja - Górny Śląski - i nie mogłem przyjść - byłem w szpitalu. Rany tam była Tarja Turunen. Nigdy niczego bardziej nie żałowałem :-(

Co do Wishmastera i Once. Różnią się czy nie to i tak są fantastyczne płyty. Wishmastera po prostu kocham. A Once jest fantastyczny. Ciężkie piosenki:

Dead Gardens
Romanticide ;-)
Dark Chest of Wonders
Wish I had an Angel
akcent Marco - The siren (na oficjalnej str. Nightwisha Marco w wywiadzie pow. że to dalej jest jego ulubiona piosenka.

Lżejsze:
Nemo
Higher Than Hope
Fińska Koulema Tekee Taiteilijan (szkoda ze nightwish robi tak malo fińskich piosenek. Właściwie tylko to i Lapland na AFF ;-)

8-minutowa Creek Mary's Blood przepełniona ondiańskimi motywami. Zawiera elementy indiańskiej mowy

Noi fantastyczna symfonia 10-minutowe Ghost Love Score - diament bez skazy ;-)

Anusiu - po przeczytaniu tego co tam wypisujesz - naprawdę coraz mniej dziewię się czemu cie wywalili z forum o Jacku Sparrowie, nawiasem mówiąc świetny aktor uwielbiam go. Bez niego Piraci z Karaibów nie istnieją ;-)

Wishmaster

Ojojojoj... Ja osobiście nie wiem co bym zrobił gdybym nie mógł być na takim koncercie :( Współczuję... Kuuurde... I to jeszcze w tym samym mieście... Ale lipa...

Ogólnie cała Once wypada rewelacyjnie :D
Creek Mary's Blood to język Lakota.. Tak mi się wydaje :)
GLS - wybitny :)
W sumie tez chciałbym aby Nightwish nagrali więcej fińskich utworów :D
Ale po ang idzie im wyśmienicie :)
A co myślicie o Dark Passion Play???
Słyszeliście już jakieś utwory??

Ghost_Love_Score

Wishmaster mnie nie wywalili z żadnego forum:| I po pierwsze Jack Sparrow to nie aktor tylko JEDNA POSTAĆ Z PIRATÓW Z KARAIBÓW. Jezu jak mnie to wkurwia jak ktoś uznaje, że Jack Sparrow to aktor!! Wpisz sobie tutaj na WF Jack Sparrow ukarze Ci się osoba? No po prostu ŻAL!!

_Anusia_

Wow dzięki Ghost Love Score. Nareszcie wiem jaki to język. Jak znasz jakieś inne piosenki Nightwisha z innymi językami to napisz! Ja wiem ze jakiś dziwny język jest na Stone People (EoaE) Piosenka w klimacie podobna do Creek Marys Blood. Fińskie to ja znam 3:

Koulema Tekee Taiteilijan
Lappi Eramaajarvi
Lappi Etiainen (tylko tytul fiński, nie jest ani instumentalna ani nie ma słów. Tarja nuci :-)

To by bylo na tyle z calego dorobku nightwish.

Angels Fall First co ja przezylem przez tą plyte heh - po tygodniach objeżdzania sklepow muzycznych, w koncu sie wkurzylem i zamowilem w internecie. Potem przypadkiem zobaczylem AFF w sklepie obok mojego domu (!) zaraz kupilem, odmowilem internet (i tak okazalo sie ze mieli) ale zrobilem klasyczny bląd. Otworzylem pudelko dopiero w domu! Patrze do srodka a tam... Wishmaster! W sklepie mi na szczescie zamienili. Jakiś tuk pomylił pudełka! Jak można pomylić te dwie plyty !?

Co do piosenek z DPP - mam single Eva i Amaranth (6 i 6+) i nie bede przeczesywać internetu w poszukiwaniu wycieków. Zamierzam przywitać DPP w jego całej wspaniałości ;-)

Anusiu widac nie jestem takim fanem Deepa jak ty - napisalem Jack Sparrow bo Deepa jednak najbardziej lubię z pirarów i zawsze bede go kojarzyć z jackiem sparrow. Nie widzę tutaj nic "wkurwiającego"

Wishmaster

Ja mam 3 orginalne albumy: Wishmaster, Century Child oraz Once ale na gwiazdkę dostane Angel Fall First i Oceanborn. Dark passion play se zamówie z internetu a przy okazji również OTHAFA i będę miał wszystkie CD Nightwisha.
A i jak będą nowe plakaty na plakaty.pl to kupie sobie.

A tak na razie to słucham Bye Bye Beautiful oczywiście na legalnej stronie www.roandrun.com i muszę przyznać wokal Marca jest cudowny a Aneta też ładnie śpiewa ogólnie super piosenka. :)

Ciemny_Wilk

Kolego zapomnialeś chyba o Over the Hills and Far Away - może nieco krotszy niż reszta no ale to w końcu EP. Ale powinno sie go liczyć jako czwarty z kolei album.

ps: zdaje sie ze odgapiles obrazek od GLS :0

Wishmaster

OTHAFA - ach teraz widze. No to wkrotce przywitamy cie w klubie posiadaczy pelnej dyskografi Nightwish ;-)

Wishmaster

Wkrótce czyli dopiero 24 grudnia. No ale ja zaczełem kupować płyty ok połowy sierpnia więc nie jest tak źle. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones