Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

żadnych wpisów... o jejku... jak to możliwe!!! piękny zespół Syfomfoniczno metalowy! kocham ich!!!!!!!!!

Ghost_Love_Score

To Nightwish mają stronę na FilmWebie? O rany dopiero teraz się zorientowałam półinteligent ze mnie jakiś!!!!!!!!! To mój ukochany zespół wszech czasów!!!!! widzę po twoim nicku i avatarze że też uwielbiasz Ghost Love Score (to moja ukochana piosenka wszech czasów!!!)

Moonwish

nareszcie ktoś, kogo zaczynam darzyć dużym szacunkiem :) po twoim widać to samo! Uwielbiam ich! są wprost genialni :):):) pozdrawiam ;)

Ghost_Love_Score

jakie piosenki oprócz GLS lubisz? Ja uwielbiam Over the hills and far away, Feel for you, Beauty of the beast, Dead to the world, End of all hope, Astral Romance, Passion & the Opera, Gethsemane, Stargazers, The Siren, Wishmaster, Dead boy's poem, Ocean Soul, The Kinslayer... no, chyba wszystkie ;) ale gdybym miała wybrać ulubioną płytę byłaby to Oceanborn. a ty? miło spotkać tu ma filmwebie fanów Nightwish :)

Moonwish

o żesz ty zapomniałam o Slaying the dreamer :D

Moonwish

o proszę czyli mocniejsza płyta :) Oceanborn jest moją drugą ulubioną płytą zaś góruje non stop u mnie - "Once" - perfekcja w osiągnięciu genialnego rytmu perkusji, synchronizacji orkiestry i gitary elektrycznej oraz wokal Marca Hietali :). Moje ulubione piosenki z poszczególnych albumów to: Once: Dark Chest of Wonders, Nemo, Planet hell, Creek Mary's Blood, The Siren, Romanticide, Ghost Love Score. Z albumu Century Child: "Beauty of the beast, Dead to the world, Slaying the dreamer, The Phantom of the opera, Forever yours, Bless the child. Z albumu Over the hills and far away: 10th Man down. Z albumu Wishamster: The Kinslayer, FantasMIC, Two for tragedy, Wanderlust, Dead boy's poem, Wishmaster, Crownless. Z albumu Oceanborn: Stargazers, Gethesemane, Devil and the Deep Dark ocean, Moondace, Pharaoh Sails to orion, Walikng in the air i Sleeping Sun. Z albumu Angels Fall first: Beaty and the beast, Lappi, Angels Fall first, Elvenpath, Astral romance :):) jest ich trochę. ale jak słucham płyty to od początku do końca :) uwielbiam ich wszystkie utwory i kocham koncert "End of an era".. dobrze jest znać kogoś kto rozumie ich styl ;) pozdrawiam serdecznie ;):]

Ghost_Love_Score

mam DVD End of an Era :) i zapomniałam o Moondance... :D skleroza nie boli...

Moonwish

:D:D mają trochę utworów.. :) Jeżeli lubisz kawałki z ich pierwszych albumów to polecam koncert "From Wishes To Eternity" - głównie z płyt Wishmaster, Oceanborn oraz Angels fall First. Tylko to nie każdy lubi :) ale w "End of an Era" przeszli samych siebie :)

Ghost_Love_Score

ano przeszli :] masz to DVD? dokument wymiata :] zwłaszcza ten tekst z SOF problem... <lol> Kupię FWTE jak będę miała kasę. ostatnio szukam po sklepach internetowych End of Innocence i nie mogę znalezc. Jest chyba w NwShopie ale chcialabym zamówić w jakimś polskim sklepie. co do AFF to lubię :]

Moonwish

mam wszystkie dvd i albumy Nightwish ;);):D

Ghost_Love_Score

zamów z amazona... odwiedzaj empik.com tam są te produkty ale nie są dostępne na razie :) a FWTE kupiłem... w MediaMarkt za 80 zł ;) nie mogłem tego dostać w IRL to zakupiłem w PL. End of an Era zamówiłem z NwShop a End of Innocence dostałem w Dublinie. Once dvd kupiłem razem z albumem Once :) na End of Innocence nie ma Polskich napisów.. mi to tam nie sprawia żadnej różnicy dobrze, że chociaż są angielskie bo w EOI mówią tylko po fińsku :)

Moonwish

Bardzo lubię zesół Nightwish...
Podobają mi sie ich piosenki...
Mam ich wszystkie płyty i koncerty na DVD...
Ciesze się z nowej wokalistki ponieważ ładnie śpiewa i jest ładna :)

aurtiol

"Ciesze się z nowej wokalistki ponieważ ładnie śpiewa"

Nie zaprzeczam.

aurtiol

"Ciesze się z nowej wokalistki ponieważ ładnie śpiewa i jest ładna :)"

That's right.

Sorry, że piszę drugi komentarz, ale FilmZjeb nie ma opcji edycji komentarzy. :/

Ghost_Love_Score

Kurcze słucham ich i słucham i nasłuchać się nie mogę. Jutro przyjeżdża sprzęt grający, biedni sąsiedzi :(

doncamillo

jakiego albumu słuchasz?? ojjj faktycznie sąsiedzi mają przewalone jeżeli słuchasz Oceanborn albo Once ;):D

Ghost_Love_Score

przewalone to by mieli gdybyś słuchał Children of Bodom albo Ozzy'ego Osbourne'a, tak jak ja teraz =]mam DVD End of Innocence i ściągnęłam koncert From Wishes To Eternity =]i jedno i drugie świetne...

Moonwish

ani Childern of Bodoma ni Ozzy nie są wcale heavy..

Ghost_Love_Score

ale dla moich sąsiadów najwyraźniej są.

spójrzmy prawdzie w oczy: dla prawdziwego fana nic nie jest zbyt heavy...

Moonwish

Racja....... Dla sąsiadów starszego pokolenia wszystko jest heavy... :D

Ghost_Love_Score

nie tylko dla starszego pokolenia... moja 11-letnia kuzynka stwierdziła ostatnio że Cradle of Filth i Children of Bodom nie da się słuchać...no coments...

wracając do tematu: już niedługo nowy singiel Nightwish, 'Eva'. fanom chyba nie trzeba wyjaśniać, co, jak i gdzie. ale dokładniejsze informacje się przydadzą. na stronie Nuclear Blast jest licznik do owego singla. oto link: http://www.nuclearblast.de/nightwish/

na razie ok. 8 dni 17 godz. 12 min.

zmienił się także wygląd ich oficjalnej strony... http://www.nightwish.com/

okładka nowego singla... http://www.nightwish.com/images/news/eva-cover.jpg

można też przeczytać zapiski ze studia nagrań nowej wokalistki... http://www.nightwish.com/en/band/reports?c=7

Singiel, album i nowa wokalistka zapowiadają się lepiej niż się spodziewałam :D trzymam kciuki za tą dziewczynę i wierzę, że da sobie radę. pozdro

Moonwish

wybaczcie, że piszę post pod postem, ale chciałabym zapytać: jaką piosenke Nightwish usłyszeliście jako pierwszą? W moim przypadku była to pierwsza wersja Astral Romance.

Moonwish

Moja akurat sleeping sun ;)ale najlepsze to;ghost love score,wish i had an angel,ever dream,astral romance i w sumie moge powiedziec ze najlepsze są gdy gostek uruchamia swój swietny wokal a najlepiej gdy spiewają z Tarją równocxzesnie...ale szkoda ze ich tak mało.....

Demolo

pisząc gostek chyba masz na myśli Marco... =) naprawdę świetny wokal. jak podoba ci się jego głos to posłuchaj sobie Tarota.

Moonwish

O to nowy singiel promujący nową wokalistkę:
http://www.nightwish.com/files/audio/eva-sample.mp3
Pozdrawiam...

Ghost_Love_Score

wyprzedziłaś mnie... byłam wczoraj tak podekscytowana że zupełnie zapomniałam o zalinkowaniu fragmentu "Eva" na tym forum :D... no i jak? jesteście zadowoleni? czy rozczarowani? jakieś uwagi? mnie się bardzo podoba głos ich nowej wokalistki. zawsze powtarzałam, że z pewnością będzie ona świetna. i się nie zawiodłam.

Moonwish

A w moim przypadku "Dark Chest Of Wonders" i "The Wayfarer", świetne.

Ghost_Love_Score

owszem,bardzo ładny głos ale....jakiś inny trudno sie bedzie na nowo przyzwyczaić...kurcze mimo wszystko wolałem Tarję...ale moze to kwestia przyzwyczajenia...zobaczymy i zyczę im niemniejszego sukcesu jak z panią Turunen....PS:a wiadomo kiedy ona wypuszcza solową płytę???Za informację z góry dzięki...;)

Demolo

I oto nowa wokalistka Nightwish:
http://www.nightwish.com/en/band/members/facts?id=16
Pani Anette Olzon!!!! :) yeah!!! Pięknie!!!!
Szwedka! :):) ale majątek! I jest ładna :)

Ghost_Love_Score

znów mnie wyprzedziłaś :D Anette jest bardzo ładna i utalentowana :D ja jestem bardzo zadowolona :D no i to w końcu Szwedka :D zawsze chciałam żeby Nightwish nagrali choć jedną piosenkę po szwedzku a teraz to prawdopodobne :D yeah :D

sum34

och w morde to ja Moonwish tylko pisze z komputera taty i się nie przelogowałam... nieważne... ale kto myśli o przelogowywaniu się kiedy mamy nowy wokal w Nightwish!!!!!!!!!

sum34

Wyprzedziłem! Nie jestem dziewczyną :P:P:P

Ghost_Love_Score

sorry ale pomyliłam cię z kimś. piszę na jednym forum o Harrym Potterze i Eragonie, a tam śa dwie dziewczyny, jedna o nicku Ghost Love Score, a druga GhostLoveScore (tyle osób lubi tą piosenkę :D) i ciągle mi się mylą użytkownicy :D sorry jeszcze raz. mam coś co was zainteresuje... nowe fragmenty piosenek z nowego albumu... http://www.nightwish.com/en/files/audio tutaj są wszystkie trzy. nowe zdjęcia promocyjne: http://www.nightwish.com/images/news/promo-band.jpg http://www.nightwish.com/images/news/promo-nightwish1.jpg
zdjęcia Anette: http://www.nightwish.com/images/news/promo-anette.jpg http://www.nightwish.com/images/news/promo-anette2.jpg

ktoś wie może kiedy planują nakręcić video do "Evy"?

Moonwish

Nie no nie ma problemu :) Jesteś drugą osobą, która wzięła mnie za dziewczynę :)
Utwory słyszałem już o 4 rano! Są po prostu nieziemskie! Jak ktoś mi k*rwa powie, że Nightwish będą gorsi bez Tarji to nakopię temu komuś do dupy!!! Przecież te 3 utwory są niesamowite!! Aż mnie ciarki przechodzą!

Nie mam pojęcie czy w ogóle będą kręcić video do Evy.. jest to tylko promo i nie sądzę, żeby był kręcony do niej teledysk, aczkolwiek chciałbym go zobaczyć :D

Pozdrawiam...

Ghost_Love_Score

ja słyszałam że video ma być. ale to nie jest potwierdzona informacja. co do dwóch nowych utworów, to podzielam twoje zdanie =] dadzą sobie radę bez Tarji. Mają Anette! po co im Tarja? T. pięknie śpewała (Anette też pięknie śpiewa) ale niezbyt pięknie się zachowywała. A. będzie tak samo dobra, jak nie lepsza...

Moonwish

:D Łoooo jakie forum. Czemu ja o tym nie wiedziałam, że tu Nightwish jest??:D

No nic. U mnie na blogu znowu założyłam notke co do Nightwish:D i nowej wokalistki:D

Ja coś czuje, że Anette będzie o wiele lepsza od Tarji. Słuchajcie czy to możliwe?? Płyta Eva jeszcze nie wyszła, ale ja już słucham na winapie piosenkę Nightwish- Eva. Koleżanka przesłała mi na meila piosenke:

o lol, ona jest zajebista. Będzie lepsza od Tarji!! Ja wam to mówię]:->

Pozdrawiam serdecznie]:->



_Anusia_

No więc mamy już okładkę nowej płyty i singla Nightwish oraz tracklistę. Płyta nosi tytuł "Dark Passion Play" (piękny, prawda? :D) a kolejnym singlem będzie "Amaranth". Płyta ukaże się 26 września (Spinefarm), lub 28 września (Nuclear Blast, Roadrunner Records) a singiel 22 sierpnia (Spinefarm) i 28 (Nuclear Blast). Tracklista singla zostanie ujawniona już niedługo, a oto tracklista płyty:
1. The Poet And The Pendulum
2. Bye Bye Beautiful
3. Amaranth
4. Cadence Of Her Last Breath
5. Master Passion Greed
6. Eva
7. Sahara
8. Whoever Brings The Night
9. For The Heart I Once Had
10. The Islander
11. Last Of The Wilds
12. 7 Days To The Wolves
13. Meadows Of Heaven

link do okładki nowej płyty (całkiem ładna, w stylu Sonata Arctica):
http://www.nightwish.com/images/news/cover_dpp.jpg
link do okładki singla (też ładna):
http://www.nightwish.com/images/news/cover_amaranth.jpg

już się nie mogę doczekać :D

Ghost_Love_Score

Pojawił się już utwór "While Your Lips Are Still Red", który będzie bonusowym utworem na singlu "Amaranth".
Utwór jest oficjalną częścią soundtracku do fińskiego filmu "Lieksa".
Autorem utworu jest oczywiście Tuomas Holopainen a utwór wykonuje... Marco Hietala!!
Utwór jest naprawdę bardzo dobry. Warto go przesłuchać.
Na oficjalnej stronie Nightwish piszą, że "While Your Lips Are Still Red" nie jest utworem pochodzącego z nowego albumu ale i tak go usłyszymy na singlu "Amaranth" jak wspomniałem wyżej.
Pozostaje mi tylko czekać na wasze opinie.
Oto on:
http://www.youtube.com/watch?v=OwTtDr5JPz4

Pozdrawiam!
Kitos. :D

Ghost_Love_Score

Ma ktoś tekst piosenki właśnie do While Your Lips Are Still Red?? Szukam i szukam i wyszukać nigdzie nie mogę;( Nowa piosenka rozumiem, ale text chyba już powinien być??

A nawiasem mówiąc piosenka jest maxymalna, nałogowo słucham;) Chyba Nightwish nigdy mi się nie znudzi;) Bardzo fajna, super, podobam i się bardzo;) Pozdrawiam

_Anusia_

Oczywiście, że mam :)
Oto tekst:

Sweet little words made for silence
Not so young, heartfelt love not heartache
Dark hair fall, catch in the wind
Light the way, the sight of a cold world

Kiss,
While your lips are still red
While he?s still in silent rest
While bosom is still untouched
I'll never hold another hand
While the hand?s still without a tool
Drown into eyes while they?re still blind
Love while the night still hides the withering dawn

First day of love never comes back
Compassion, its power?s never a wasted wrong
The violin, the poet?s hand
Every thawing heart plays your theme with care

Kiss,
While your lips are still red
While he?s still in silent rest
While bosom is still untouched
I'll never hold another hand
While the hand?s still without a tool
Drown into eyes while they?re still blind
Love while the night still hides the withering dawn 2x

Ghost_Love_Score

tak przy okazji to są naprawdę piękne słowa :)
Kocham skrzypce w tym utworze :) aż ciarki przechodzą! :)
Pozdrawiam ;)

Ghost_Love_Score

Jeeea:D Ile ja się ich naszukałam:D A tu tylko jedna prośba i już są:D Dzięki wielkie bardzo dziękuje:D Świetna piosenka, bardzo piękna i słowa są jak widze bardzo śliczne;) Dziękuje bardzo jeszcze raz;) I pozdrawiam;)

_Anusia_

Nie ma za co ;);)
Służę uprzejmie :)
Jakbyś miała jakieś pytania co do Nightwish to postaram się pomóc :)
Jestem na bieżąco ze wszystkim ;):)
Utwor jest naprawdę nieziemski!!
Te skrzypce.. ehhhh ;);)
Pozdrawiam serdecznie :)
3maj się :]

Ghost_Love_Score

piękna piosenka i piękne słowa... może mi ktoś powiedzieć, kim śa te osoby z video (oczywiście w filmie, nie chodzi mi o nazwiska aktorów) i jak się skończy ich historia? na pewno są jakieś spoilery... i bardzo dziękuję za tekst...

Moonwish

Oczywiście :)
Ten pan, który chciał pobić tą piękną panią i tego blondyna nazywa się Peter Franzén. ta śliczna pani nazywa się Jenni Banerjee a ten pan o blond włosach nazywa się Samuli Vauramo. Fińska obsada fińskie kino. Ciekawe czy warte oglądnięcia ;)

Jeszcze raz nie ma za co ;) tekst każdemu się przyda ;)
Pozdrawiam ;)

Ghost_Love_Score

a wiesz co się z nimi stanie? bo choć film jeszcze nie miał premiery, to zawsze są jakieś przecieki... na pewno warte oglądnięcia :D mam nadzieję, że kiedyś będzie go można kupic na DVD albo ściągnąć z Internetu...

Moonwish

jak na teraz to ciężko, jest sie dowiedzieć czegoś o filmie, a jak juz jest to po fińsku. Muszę się wziąć za ten język :D Myślę, że będzie to jakiś kolejny film o nieszczęśliwej miłości :) I na pewno, któreś z nich musi umrzeć :) Zobaczymy :) Z utworem Nightwish zawsze chętnie obejrzę :)

Ghost_Love_Score

To już musisz zabić jakąś połowę internetu...

Ghost_Love_Score

Ściąganie z internetu to piractwo:D ah... jak ja kocham takim piratem być. never mind!! Co do tej piosenki i do tego filmu to... Nie!! co do piosenki już się wypowiedziałam. Teraz właśnei słucham Shi is my sin, a zaraz po tym poslucham sobie sleepwalker. Co do filmu. To chciałabym go zobaczyć:D No ale czy ja go zobacze?? Nie wiem;( Tak jak pisał Ghost Love Score(fajna pioseka bardzo mi się podoba też ją słucham:D) pewnie film o nieszczęśliwej miłość- znowu. Normalne zawsze o nieszczęśliwej miłości jest:D I zawsze ktoś musi zginąć:D Fajnie. Uwielbiam takie horrory:D<lol2>

Nie no sorki pisze dziś jakieś głupoty. Bo cała happy jestem i się śmieje ze wszystkiego. Aż musiałam się z wami tym podzielić o lol:D No a teraz w winapie leci mi Ever dream:D Czy ten kawałek nie jest cudny?? Tarja miała dobry los trzeba przyznać!! Była dobra:D Pozdrawiam;)

_Anusia_

Los!! Nie los tylko głos!! O lol:D hahahaha Tarja miała dobry głos...:D hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones