Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

żadnych wpisów... o jejku... jak to możliwe!!! piękny zespół Syfomfoniczno metalowy! kocham ich!!!!!!!!!

Moonwish

No ale Ci się udało ;)
No myślę, że nic nie stracę :)
ten e-mail - na pewno jest dobry? Dostałem emaila zwrotnego, że nie wysłano...
No utwory na youtube nie są tak dobrej jakości jak mp3 gdzie mp3 to też słabizna ;)
Ogólnie te 4 kolejne utwory są świetne :)

Ghost_Love_Score

na razie nic nie dotarło. wyślij osobno kazda piosenke w zalacznikach. świetne :D nie moge się oderwać od 7DTTW :D ale to było do przewidzenia :P

Moonwish

Ten twój mail jest jakiś zły...
Wyślij mi pustego maila z twojego konta na sobolek88@buziaczek.pl

Ghost_Love_Score

wysłałam. spróbuj też na theblackluna@vp.pl to moj drugi mail.

Ghost_Love_Score

Gdzie Ty masz konto????? Odsyła mi maile, które Ci wysłałem...
Masz na wp? czy gdzie???

Ghost_Love_Score

na cholernym onecie... gdzie moglabym zalozyc zeby doszly? a moze wrzucisz je na rapidshare czy cos takiego i dasz linki? bo na megaupload mozna dopiero za 6 godz...

Moonwish

aha. mam tez szkolny mail na Interii. musialam zalozyc dawno temu. basias6a@poczta.fm

Moonwish

mogę Ci wrzucić wszystkie utwory na rapida :) ile chcesz tych utworów? chcesz tylko 4 czy te pozostałe także???
Ja też jestem na onecie i mi dochodzą... to dziwne... :)

Ghost_Love_Score

tylko te 4 ostatnie... mam nadzieje ze rapidshare mi dziala... bo mnie nie dzialaja niektore strony... to wrzuc

Moonwish

okey...
masz gg?? będzie łatwiej...
Dam Ci znać jak wyślę.. Będziesz teraz cały czas??

Ghost_Love_Score

niestety nie mam gg... mam cos skopane z komputerem i ostatnio nie dziala... ale bede tu na filmwebie caly czas... podaj tu linki. dzieki i przepraszam za klopot.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ghost_Love_Score

na razie ściągam. wcześniej też ściągałam ale mi się komputer zawiesił i skasowało. muszę poczekać pare minut. ale słuchałam już na youtube i jestem zachwycona =]jeszcze ok. 2 min i sie zacznie sciagac... dzieki :D

Moonwish

Okey :)
No to super ;)
Daj znać jak skończysz ;)

Ghost_Love_Score

ściągnęłam :D wielkie dzięki. będę miała co nagrać na moją nową mp4 :D nowszy model. notabene gorszy od starego :/ ale przynajmniej jest na czym słuchać... ciekawe kiedy przyjdzie ten plakat...

Moonwish

No problem :)
No tak, zawsze to lepiej ;)
:):):) musisz teraz czekać ;)

Ghost_Love_Score

Nightmail jest otwarty :] w tym miesiącu pytania do Tuo :D ja już swoje wysłałam :D jeśli chcecie o coś zapytać, wyślijcie Nightmail z www.nightwish.com

Moonwish

:D:D Już zadałem... w sumie to nigdy nie odpisują, ale zawsze trzeba próbować ;)

Ghost_Love_Score

zapytalam o dość nietypowe sprawy więc moze uznają moją oryginalność (tzn. potrzepanie) i odpowiedzą :D

Ghost_Love_Score

Nie widzę Twojej odpowiedzi :P ale przeczytałem w mailu ;)
tak btw to ściągam już cały album DPP ;)
Zobaczymy ;)
Master Passion Greed jest NIESAMOWITY!!!!!!!!
Chyba jeden z mocniejszych utworów Nightwish... ;)

Ghost_Love_Score

Już mam cały album Dark Passion Play!!! :):) yeah baby! :)

Ghost_Love_Score

mozesz wrzucic na rapidshare? ja od ok. 2 godz męczę się próbując ściągnąć MPG (świetna piosenka i powalający skrót :D). nic z tego. a skąd masz For The Heart I Once Had, The Islander i Last Of The Wilds? podziel się z innymi prosze :D pewnie z jakiegoś programu p2p? mnie one od niedawna nie działają, komukikatory tez :/

Moonwish

jeśli możesz to wrzuć MPG, TI, FTHIOH i LOTW. MPG to zdecydowanie najcięższy kawałek Nightwish :D

Moonwish

:P nieee :P:P:P:P

Ghost_Love_Score

och zlituj się nad potrzebującymi :D dziś jest dzień dobroci dla zwierząt a mały wilczek ładnie cię prosi :* :D

Moonwish

:P:P mały wilczek prosi :)
Ale łapkami nie rusza :P

Ghost_Love_Score

jak mały wilczek zaraz łapkami ruszy to skopie dupe i zaboli :D przepraszam :D <robi oczy jak kot ze shreka> prosze :D

Moonwish

http://www.howlingriot.com/images/mascotLittlewolf.jpg mały wilczek ładnie prosi :D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ghost_Love_Score

mały wilczek bardzo dziękuje :D właśnie ściągam. tak, Baśka :D ale mówią mi też Moonwish, Arszenik (bo podobno mam trujący charakterek :D) albo nawet Kasia, od wrednej Kasi z Poskromienia Złośnicy Szekspira :D to jedna z moich ulubionych sztuk :D no to cały album już jest :D ciekawe od kogo wyszły te przecieki :D

Ghost_Love_Score

mały wilczek dziękuje bardzo :D ściągnęłam i już słucham :D tak, Baśka, Moonwish, Arszenik albo nawet Kasia, od wrednej Katarzyny z Poskromienia Złośnicy Shakespeare'a :D jedna z moich ulubionych sztuk :D dziękuje jeszcze raz :D

Moonwish

tak to jest jak komp ci zacina :D wysyłasz coś, nic nie ma, piszesz jeszcze raz i pojawia sie podwojnie :D

Moonwish

No proszę ;) Ale imion :)
Nie ma za co Basiu ;)
Kompy się zacinają ;)
Shit happens ;)
Pozdrawiam :)
Miłego słuchania ;)

Ghost_Love_Score

no więc cały album świetny :] jeszcze nie udało mi się do niczego przyczepić a to chyba cud :D

Moonwish

Album jest wyśmienity... Nie ma żadnego słabego utworu :)

Ghost_Love_Score

wyjeżdżam :

Moonwish

Don't goo :)
Baw się dobrze ;)
Do napisania wkrótce ;)
Bye bye :)

Ghost_Love_Score

I w końcu!! otrzymałem ostatni plakat :) Taki jak mój avatar :) Polecam każdemu! Tak samo jak 7 Days to the Wolves :) Świetne plakaty :) W pokoju widnieje 5 plakatów Nightwish :)

Ghost_Love_Score

pozdrowienia z nudnego Władysławowa :]

pisze z kafejki internetowej. bede tez pojutrze zeby zobaczyc nowe video Nightwish. mnie podobno przyszedł plakat z 7DTTW ale mnie nie ma w domu więc go jeszcze nie widziałam. musze tez zamowić plakat z całym zespołem. to ktore juz masz plakaty?

Moonwish

Ha, dzięki piękne ;)
No 7 days jest fajny :)
Mam 7 days to the wolves, Dark Passion play (avatar), mam Once worl Tour 2005, Nightwish (zdjęcie na FW), mam Ghost Love Score i Resurection (taki jaki ty miałaś i ja kiedyś) ;)

Ghost_Love_Score

No już jest!!! Amaranth:
http://ie.youtube.com/watch?v=oqnEwQcUCzY
Teledysk i utwór nie należą do najlepszych ale przyjemnie się słucha.. Trzeba pamiętać, że to jest singiel ;)

Ghost_Love_Score

wiem które to jest Resurection. wlaśnie obejrzałam i teledysk bardzo mi się podoba :) pisze z kawiarenki internetowej wiec sie bardzo zacinał i z dokładniejszym obejrzeniem musze poczekać do czwartku. wtedy bede juz w domu. nie moge sie doczekać :D pozdrowienia. odpisze w czwartek :)

Moonwish

sprawdźcie pierwszy numer nowego magazynu Hard Rocker :) ładnie się zaprezentowali na początek dając plakat... Nightwish oczywiście :D jest też o Nightwish parę wzmianek. polecam :D

Moonwish

nie znam tegoż to magazynu :P

Ghost_Love_Score

bo dopiero ukazał się pierwszy numer. poszukaj w dobrym Empiku to znajdziesz. polecam ten plakat jest świetny :D

Moonwish

Hahaha nie mieszkam w Polsce ;)

Ghost_Love_Score

wiem ;] nie jestem pewna czy dobrze pamietam... w Irlandii? czy mi sie tylko wydaje? ale można na pewno kupić przez Internet. może też w jakimś dobrym sklepie typu Empik. sorki zapomniałam że nie mieszkasz w Polsce kiedy pisałam tamten post.

Moonwish

Te wąskie komentarze mnie dobijają :/ masakra....
Tak jet mieszkam w Irlandii ;)
Empik? No na www.empik.com nie sprzedają magazynów :)
Jaki to plakacik jest? Masz jakąś fotkę?? ;)
Nie ma problemu ;):)
Człowiek wszystkiego nie idzie zapamiętać :)

Ghost_Love_Score

hehehehe wiem że jestem dobijająca i potrzepana ale ja już tak mam. nie sprzedają magazynów? ja tam rzadko kupuje i nie wiem. poszukam zdjęcia. nie mogę go coś znaleźć. dam linka jak znajde.

Moonwish

C:\Documents and Settings\MAMA\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\WXWRS1WH\hardrocker1pu8[1].jpg

tu jest zdjęcie okładki. w prawym dolnym rogu jest miniaturka. jak znajde większy to dam linka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones