Uwe Boll

3,9
925 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

Ja tu dobrze wiem co jest grane, wszystko rozkminiłem, Uwe Boll chce nam obrzydzic gry, działa na zlecenie niemieckich dewotek, które są obużone poziomem zachodnich gier pełnych sexu i przemocy oraz wulgarnych wyrazów, a jak wiadomo niemieckie dewotki są krwiożercze i podstepne, gorsze nawet od chiszpańskiej inkwizycji ( oni nie posługiwali sie reżyserem który knocił co się da ) no i ten szkop perfidny Uwcio Bollek na rozkaz dewotek niszczy szanse na fajne ekranizacje gier, knocąc systematycznie kolejne gry... Partacz Uwe wraz ze szfabskimi dewotkami chcą tymi filmami zniechęcić młodzież świata do gier i kazać chodzic codziennie do kościoła... Jeżeli nie powstrzymamy niemca, to niedługo nie będzie juz żadnych fajnych gier do zekranizowania, A JAK UWE BOLL WYREŻYSERUJE BALDURA TO JA SIE POWIESZĘ :|

Ander

więc lepiej szykuj stryczek, nie chce prorokować ale jesli ktoś go nie powstrzyma to tak będzie
ja dziękuje bogu, że nie dorwał się do Silent hill...

Hiroto

O nie. Ja się modlę, żeby ten sukinsyn nawet nie myślał o kręceniu Metal Gear'a. Ja wam mówie ten człowiek jest chory psychicznie, już widze jego Far Cry'a, jasna cholera.

tomekd

zgadzam sie on może reżyserować co najwyrzej pacmana albo pinball albo jeszcze lepiej croc'a ja tez goronco sie modle ze nie dorwał sie do silenta i sie modle zeby nie dostał matala geara po go ubije jak psa

BMF_2

Far Cry, Dungeon Siege, Doom - świetne gry z prostackim scenariuszem, Uwe Boll nie wie za co się brać.
Najgorzej będzie jak zachce mu się wyreżyserować Heroesów lub Black&White... ale najbardziej boje się, że zabierze sie za mojego ulubionego Morrowinda :P
Straszny idiota z tego reżyera...

BMF_2

on nawet ekranizację tetrisa by spieprzył

Ander

Doom'a Uwe nie ruszył :-P A co do Pacmana to film ma postać.... I nie zdziwię się gdy zobaczę napis Director: Uwe Boll

Mr__Pink

A no, "Dooma" ruszył nasz rodak :P
Wybaczta ludzie...
A Pacman byłby na pewno fascynującym filmem ;D

Kowalblebleble

i naszemu rodakowi wyszło to 100x lepiej niż gdyby wziął się za to Uwe Boll :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Ander

chwila ciszy dla tytułow które skaszanił, przeciez z Alone in the dark mógł wyjsc taki horror ze mucha nie siada, a jak wezmie się za Baldur'a to ja zbieram ekipe i jade mu dom wypalic mówie wam zabije ! Elmnister sie powiesi:P a co do jego planów, to bardzo szerokie, on chyba kupuje gazete z gramy i patrzy na top10 i zgaduje które zdupi :D

Raven_13

A mogę się załapać do tej ekipy? bo ja bardzo chętnie ;)

Ander

znajdzie sie miejsce dla jeszcze jednego? pomoga wam nawet kupie zapałki :D

BMF_2

Dobra, Ty kup zapałki a ja przed akcją wezme baniak, polece na stację i nabiore benzyny, oczywiście bez ołowiowej ;P Dość już Uwcio atmosfery nam napsuł żeby jeszcze w czasie palenia ołówiem zanieczyszczał :D

Ander

zabić i tyle? bez tortur? Katujesz go 2 tygodnie z przerwami, nagrywasz na kamerze i udostepniasz w necie aby wszyscy niezadowoleni mieli jakąś pociechę. Przeciez to, że nic juz nie zrobiłby to za mało, niech odpokutuje co uczynił. Sam nic nie widziałem z tych jego produkji i... chyba nie zamierzam... Zemsta najlepsza z dodatkami....

Ander

Zgodzę się: od Fallouta i Baldura niech się kretyn odpiertentego. Ja mu naprawdę kiedyś krzywdę wyrządzę. :(

Ander

Dodam, że szanowny (psia jego mać) pan Uwe Boll potajemnie współpracuje z Ojcem Dyrektorem, który z kolei finansuje poczynania naszego ukochanego reżyserka.

TroPtyN

Popieram to, że ten gościu powinien odwalić się od wszelkich gier. A jak sie weźmie za Morrowinda to...! Moja nadzieja w tym, że nie przyjdzie mu też na myśl brać się za Baldursy, chociaż seria komputerowa została i tak skaszaniona przez jakieś książki, które są same w sobie shitem niemal takiego formatu jak filmy Uwka. ;) ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones