Uwe Boll

3,9
924 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

Uwe Boll kończy karierę http://www.filmweb.pl/news/Uwe+Boll+ko%C5%84czy+karier%C4%99-120123

frycek49

Jedyna dobra wiadomość tego dnia

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Black_Metal_666

Widzieć 3 filmy Uwe to jak widzieć wszystkie filmy tego reżysera.

Qjr

Więc potwierdzasz tylko, że jesteś kretynem, bo ja widziałem 19 jego filmów i tylko 4 z tego okazały się niewypałami ("Postal", "Bloodrayne 2: Deliverance", "In The Name Of The King II: Two Worlds", "Far Cry").

Black_Metal_666

Kretynem jesteś ty że straciłeś czas na oglądanie takich szmir.

Qjr

Ja tam nie narzekam, bo odkryłem cudeńka w postaci trylogii "Rampage", "Darfur", "Tunnel Rats" czy "Stoic". No, ale co ty możesz o tym wiedzieć, skoro nie wiesz o czym mówię, cieniasie... Idź pooglądaj sobie lepiej szmatławe "Przebudzenie Mocy", bo jest idealne na twój poziom intelektualny.

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

"Cudeńka".
Ha!

Black_Metal_666

Wszystkie jego filmy są nie wypałami.

frycek49

Jesteś idiotą.

użytkownik usunięty
Black_Metal_666

To ty jesteś idiotą, bo nie możesz się pogodzić z tym, że ktoś ma odmienne zdanie niż ty :)

To nie kwestia odmiennego zdania, tylko bezmyślnego powtarzania po kimś debilizmów, a to zasadnicza różnica.

Jak ktoś mi wmawia, że "Darfur" jest na tym samym poziomie co "Postal" czy "Bloodrayne 2: Deliverance" to jasno pokazuje, że ma pustkę w głowie.

frycek49

Chwala bogu

użytkownik usunięty
frycek49

Jaka szkoda (nie)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones