Uwe Boll

3,9
925 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

coś innego, pojechanego, ten klimat uwielbiam. Czy reszta jego filmów naprawdę jest taka fatalna? czy raczej klimat Postalu?

oktagon32

Zgadzam się, Postal genialny, jak dla mnie w 100% został oddany klimat gry (która poniekąd również została zjechana przez wszystkich, mowa o 2 części). Co do jego innych filmów to są zdecydowanie gorsze, mniej też "odjechane". Ale i tak jakoś lubię oglądać jego produkcje, nie ma na to logicznego wytłumaczenia. Idę zobaczyć Far Cry właśnie.

Piastunka

Popieram!

Piastunka

Zjechali bo wiesz jak to jest - wiele osób jest bardzo wpływowych, bez własnego zdania i wiele im można wmówić, co potem przyjmują jako swoje zdanie

oktagon32

"wiele osób jest bardzo wpływowych, bez własnego zdania i wiele im można wmówić" - wiele osób ulega wpływom - niedouczony głąbie

oktagon32

to chyba jedyny Jego film, po którym niekoniecznie wszyscy chcieli Go brutalnie zamordować. Zobacz "Alone in the dark" albo uwierz mi na słowo,ze to koszmar

awksom

Kurcze nie widziałem. Aż tak fatalne?

oktagon32

Tam gra ta laska z Rekinada... Coś jeszcze ? ;) Dziwne,ze jest tam Christian Slater,ale to jest słabiutki film tak czy inaczej

awksom

Czyli takie kino klasy... poniżej C?:)

oktagon32

coś z gatunku złe,ale nie tak złe że aż dobre tylko wkurzająco złe

awksom

A, spoko:)

oktagon32

nie k...

oktagon32

Popieram!

Breganto

Pozdro!

oktagon32

Jak ktos sie wychowywał na hollywoodzkich Zmierzchach i Władkach pierśncieni to nic dziwnego ze taki Boll jest dla niego zupełnie nie do przełknięcia. Prawda jest taka ze Boll to wyjątkowy reżyser. Wiele jego filmów jest rewelacyjnych i jedynych w swoim rodzaju. Glownie dlatego że gość się nie pie**oli z poprawnością polityczną od której tzw demokratyczne spoleczeństwa już rzygają.

Reksio_gwalciciel

Jestem tego samego zdania! Wiele osób uważających się za "inteligentów" w ogóle nie łapie zaj... niuansów w jego filmach. W Postalu niektóre wątki były genialne, nikt tak trafnie nie pokazał głupoty terrorystów! Piękne to było!

oktagon32

W Postalu początkowa scena w samolocie lecącym na WTC i dyskusja na temat dziewic rozwaliła mnie na łopatki ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones