Uwe Boll

3,9
925 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

Skoro cały czas tworzy nowe,znaczy,że przynoszą zysk.Niezbadane są gusty ludzkie.

Detoksynator

Ale poczytaj dokładnie - jego filmy - przynajmniej te będące ekranizacjami gier są w większości wypadków totalnymi klapami:P. Pierwszy BloodRayne miał bodajże 25 mln budżetu a straty wyniosły 20 mln, FraCry miał bodajże 25 do 30 mln a stracił kolejne 20 mln. Ale ;prowokujesz albo nie naprwdę nie znasz biografii Uwe'a - polecam się zapoznać - ubaw po pachy:).

tc1987

Nie znałem jego biografii,właśnie to nadrobiłem...faktycznie pocieszny typek,jak lubi marnować kase to nie to robi dalej,w końcu to jego sos,wkurza mnie tylko,że profanuje tytuły dobrych gier.Jak tknie moje ukochane Left 4 Dead to chyba pojade do Helmutowni i ubije jak psa! ;)


Detoksynator

To weź mi też miejsce zarezerwuj ;-). Z chęcią się przyłącze.

Crash_1992

Ja też :)

Detoksynator

Valve mu nie da Left 4 Deada co ty:D

Little_Jacob

Wiem,ze mu nie dadzą,to by była anty reklama ich najlepszego produktu..a Ty czasem nie zawyżasz Uwemu średniej? 5/10? Jedyna słuszna ocena jego "twórczośći" to 0/10 i wpis tutaj
http://www.petitiononline.com/RRH53888/

Detoksynator

Ano daje dlatego bo raz jestem oryginalny i dwa gościa szanuję bo ma wszystkich w dupie ( czyli chyba cały świat) robi gnioty dalej i chyba na tym zarabia mimo iż sam produkuję. N i gdyby nie on nie mielibyśmy gniotów w filmotekach a takie muszą być także. Poza tym Postal nie był wcale taki zły

Little_Jacob

A no i jakby dał mu 1 to bym go zrównał do poziomu Mroczków i Cichopek a jako aktor ( widziany przeze mnie w Postalu) wypadł o niebo lepiej niż ci w D jak Debilu

Little_Jacob

"gdyby nie on nie mielibyśmy gniotów w filmotekach a takie muszą być także"
Wow ... poraził mnie błysk Twojej logiki

Detoksynator

Pokrętna logika wiem:d Ale nie mogę się nadziwić jak on na tym zarabia?

Little_Jacob

On nie zarabia,on wtapia.Przeczytaj jego biografie,ja tez sie zdziwiłem,jak można byc takim durniem -to tak jakby pieniądze spuszczał w kiblu...Ale pewnie w swojej głowie jest Spielbergiem ;)

Detoksynator

on nie wtapia swojego sosu tylko ma dofinansowania od niemieckiego rządu na rozwój kultury, czytałem o tym
Dodatkowo jak ktoś inwestuje w filmy w Niemczech ma zwrot podatku wiec za te gnioty podwójnie płaci naród niemiecki - co akurat może cieszyć

MJLC

Sprytne

tc1987

bloodryanye mial 25 mln budzetu zarobl ponad 13 mln, wplywy z europy sa zatajone
te gowno o krolu - budzet nie ujawniony zarobil ponad 27 mln usa, eu i dvd
alone in the dark - budzet 20 mln zarobil 8 mln, zysk dvd nie ujawniony
the house of dead - budzet 7 zarobil prawie 14 mln, zysk dvd nie ujawniony

generalnie uwe boll zarabia ogomna kase na dvd i br i kazdy film nie tylko ze sie zwraca, ale rowniez zarabia!!! jak dla mnie facet jest geniuszem marketingu, widzialem prawie wszystie jego fily do 2009 r. a tylko 2 produkcje maja ocene wyzej niz 1. gwiazdka i jeden film mi sie podobal, ktory ma 6!

emu_

Który to za film Uwe który może się podobać?

Detoksynator

seed mi sie podobal (6gwiazdek), a postal za pierwsze 5 min i alone in the dark za sentyment dostal 2 gwiazdki. tunel rats mial potencjal dlatego 3.

emu_

Seed powiadasz...ok spróbuje to obejrzeć.
Jedno muszę Uwe przyznać- umie zrobić sobie reklame,wszyscy go znają-w myśl zasady- nie ważne jak mówią,byle mówili.I trochę nawet podziwiam,za to,że nie łamie się chociaż na świecie uważany jest za łacha dalej kręci te swoje śmietniki.Ale nie wierzę,żeby generował,aż takie zyski ze sprzedaży DVd czy Br...aż tylu durni na świecie nie ma żeby to się zwracało,wydaje mi się ,że jednak wtapia.

Detoksynator

on jest jak doda, tylko ze na wieksza skale.
z tego co sie orientuje na podstawie box offica ktory sprawdzam, jezeli ktos nie podaje danch sprzedazy biletow lub dvd to sa tylko dwie mozliwosci albo wtopil albo duzo zarobil. z krola cos tam zarobil 15,5 mln z dvd, a to potezna suma jak na film, ktory zarobil 4 mln w kinach.
istnieje jeszcze inna mozliwosc, moze zarabia w stylu "producentow", czyli im wieksza wtopa tym wiekszy zysk :)

użytkownik usunięty
Detoksynator

Przyznam szczerze, że nie miałem jeszcze (nie)przyjemności obejrzenia w całości którejkolwiek z adaptacji Uwe Trolla. Jak nabiorę odwagi, to spróbuję którąś obejrzeć.

Detoksynator

kupe to ty masz na twarzy, filmy mistrza Bolla to arcydzieła kinematografi, ale gupi Polacy tego nie rozumieją

Fucking_Kitajec

Spokojnie polszewiku z tą pogardą dla Polaków:P.
Ale i tak masz rację i jednocześnie jej nie masz. Jego dzieła są w jakiś sposób kultowę, mimo że ogólnie pogardzane - we to symbol wtop filmowych, partolenia potencjałów płynących z gier i td. Na swój sposób pomimo mojej niechęci do jego partactw byłbym gotów go nawet podziwiać za to że robi to co chcę i lubi nie oglądając się na innych. Inna sprawa że fakt że robi dalej słabe filmy mimo tego że nie zwracają się one nawet w 1/5 budzi politowanie nad nim.

Trudny człowiek i tyle:).

tc1987

koto to jest polszewik? wytlumacz...

Fucking_Kitajec

Tak trudno samemu poszukać?

Co tu tłumaczyć. Co raz popularniejsze pojęcie, powstałe po Smoleńsku, około maja 2010 roku, będące przeróbką słowa bolszewik, odnoszące się do osób nienawidzących własnego kraju i głosujących na pewną partię.

Stąd wzięła się popularność określenia.
http://www.youtube.com/watch?v=cqBKEg2GLH4

Jeśłli masz inne poglądy to przepraszam za spłycenie, po prostu pogarda do własnego narodu znajoma:).

Fucking_Kitajec

"koto to jest polszewik?"
to jesteś ty,wszystko

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones