Uwe Boll

3,9
925 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

Boll powinien zostać przy tworzeniu filmów, które nie są związane z grami video. Rampage, Stoic, Bailout:Age of Greed, Darfur - filmy, które maja trudną tematykę wychodzą Bollowi najlepiej. Kto inny nakręciłby film o gościu, który zabija banksterów, gdzie są wymieni po nazwiskach ci najwięksi i krótko bez owijania w bawełnę nazywa się ich złodziejami? Albo pokaże choć trochę zbrodnie muzułmanów jakich w tej chwili dokonują w Sudanie? Gość wie co najbardziej denerwuje ludzi i w swoich filmach pokazuje, ze gdy system przekracza granicę to jednostka nie ma nic do stracenia. Właśnie takie filmy od Bolla chcę oglądać. Nie kolejne ekranizacje gier (choć Postal był nawet nawet), ale dobre społeczno-sensacyjne kino.

drenz

Dokładnie. Ekranizacje gier niech zostawi w spokoju, bo jakby się starał to i tak spartoli. Jego inne filmy (czyt. bez podjętej tematyki gier) wbrew pozorom da się oglądać, choćby dlatego że podejmuję się tematów, jakich żaden reżyser nie chce (nie potrafi?) zekranizować .

drenz

Również popieram. 2009 rok i przełom, trzy bardzo dobre filmy: Darfur, Rampage i Stoic. Ostatnio również oglądałem Assault on Wall Street - też dobry. Z ekranizacji gier jako tako wyszedł mu Postal, a resztę przemilczę. Mam też dylemat jaką mu dać ocenę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones