Uwe Boll

3,9
925 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Uwe Boll

Uwe Boll zadziwi nas filmem Halo
Snake; poniedziałek, 19 września 2005


Jedni go lubią, inni nienawidzą. W każdym razie Uwe Boll jako jeden z niewielu reżyserów zaangażował się w przenoszenie gier na ekrany kin i choć jak to robi jest kwestią gustu, to jednak wciąż produkuje nowe obrazy.

Jego najnowszym pomysłem jest film Halo, który ukończy prawdopodobnie w 2007 roku. Premiera tego obrazu zbiegnie się w czasie z premierą Halo 3. Czy film przyciągnie widzów? Trudno powiedzieć. Jego poprzednie obrazy, jak Alone in the Dark, czy House of the Dead nie zdobyły wielkiej popularności. Ale Boll się nie poddaje i produkuje w międzyczasie film Dungeon Siege, a w planach ma też Metal Gear'a.

cytując WP :| facet się panoszy :P

bratrunks

co Boll chce sie brać za hallo, metal gear solid i dungeon siege!!!!!!!!!!!!!!!
a producenci patrzą na to i nic nie robią!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co ludzie zrobili temu Uwe Bollu że takie gnioty kręci za co takie katusze przeżywamy
on to robi chyba po to żeby nas do kina zniechęcić bo innego wyjaśnienia nie ma

p.s. słyszałem że za hallo ma się wziąć inny reżyser może nawet Tony Scott albo jego brat

killer_99

a jak mają coś robić, najczęściej sam produkuje swoje filmy ;-(((( kolesia powinni juz dawno poćwiartować!! trzeba mu zrobić z życia prawdziwy horror, może wtedy się nauczy kręcić ;-) jak nigdy nikomu żle nie życze to ten facet mnie drażni a chyba najgorsze w tym jest, że nie zdaje sobie sprawy jaki denny jest albo ma nadzieje, że kiedyś mu coś wyjdzie!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones