Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

Tarja juz wiecej nie zaśpiewa w Nightwish

SLukasz

Tarja pięknie śpiewała ale zachowała się okropnie i zasłużyła na wywalenie z Nightwish. pewnie że wolałabym by Tarja wróciła, ale tylko wtedy gdy zmieniłaby swoje zachowanie. poradzą sobie bez niej, będzie dobrze :D

Moonwish

A byliście tam widzieliście jak ona sie zachowywała? :/ Bo głupoty to każdy może powtarzać..

SLukasz

A tam. Aneta bardzo dobrze sobie radzi. Słyszałem już 5 kawałków z nowej płyty i muszę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na cały album. Świetne wokale (bo oprócz niej wokalnie udziela się Marco), znakomite melodie, orkiestra, chór. Będzie dobrze.
Dobrze że byłem na koncercie Nightuwisha jeszcze z Tarją - będzie co porównywać :)

Chidder

Głos to miała boski Tarja, ale rzeczywiście nie powinna się tak źle zachowywać, sława i pieniądze ludzi zmieniają. Nowa wokalistka Anette nie ma takiego głosu co Tarja, ale świetnie sobie radzi. Całą nową płytę sobie ściągnełam i mi się bardzo podoba;)

SLukasz

a ja tam wolę piosenki Nightwisha z Tarją i żadna siła mnie nie przekona do zmiany zdania. Oczywiście do Anette nic nie mam. Nie ma co porównywac ją z Tarja, bo jest po prostu inna. Ma inny wokal, inny styl, co z resztą słychac na nowej płycie. A co do wywalenia Tarji. W ogóle się nie zgadzam z tym, że sobie zasłużyła.! Wystarczy obejrzec wywiad z nią po tym jak opuściła zespół. Tam wszystko wyjaśnia. I szczerze żal mi się zrobiło. Tuomas był nie fair. Najpierw koncercik a potem za przeproszeniem "wypier...". ale byc może to tylko moje zdanie. Trudno. Zasłuchuję się w stare płyty i chetnie do nich wracac zawsze będę. Do "Dark Passion Play" jakoś przekonana [byc może "jeszcze"] nie jestem.
Za karierę solową Tarji trzymam ogromniaste kciuki. Z takim głosem na pewno da sobie radę ^^

alex_67

Całkowicie zgadzam się z przedmówcą.Nightwish bez Tarji to już nie Nightwish.Cały urok tego zespołu tkwił w połączeniu ich muzyki z głosem Tarji.A teraz Tarja śpiewa pięknie,ale podkład ma kiepski,natomiast w Nightwishu wokal kuleje (gdzieś się spotkałam z taką opinią i w zupełności ją popieram).

Jane_Doe

Klapeczki na oczach się ma? :|

_Anusia_

Napisze tak: Anette ma bardzo ładny głos, ale tak to ona mogłaby śpiewać w każdym zespole, ale nie w takim jak Nightwish.
To Tarja nadawała charakterystyczną barwę każdej piosence, którą nagrywała wspólnie z zespolem. Prawdą jest, że ona ma wyjątkowy głos. A Anette zwyczajny...

SLukasz

I dobrze. Ona tam pasowała jak pięść do nosa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones