Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

temat trochę po to, żeby sb pogdybać xd no w każdym razie ciekawi mnie co sądzicie o
"miłości mojego kochanego tuomasa i tarji" . no wiecie, czy to była miłość, czy tuomas się
zakochał w tarji itp. Zastanawia mnie to coraz bardziej odkąd próbowałam zinterpretować
tekst w piosence "ghost love score" < kocham ją!> ogólnie piszcie co myślicie na ten
temat . :P

kejt3Depp

też nad tym myślałam ale w sumie to do teraz zastanawiam się czy tuo i annette nie byli para bo tak się troche zachowywali..

kaunit

czy ja wiem. w sumie to kiedy anette dołączyła do zespołu też miałam takie wrażenie. a raczej bardziej takie, że to ona podoba się Tuomasowi. a teraz Anette i Nw się rozstali. Tuomas ma dziewczynę. Może to przez to. xd
Mnie jakoś zawsze bardziej interesowała sprawa z Tarją.

kejt3Depp

no też tak myslałam a potem anette urodziła dziecko wiec razem raczej nie byli;)
to jak było z tarja dokładnie?
I skąd wiesz, że ma dziewczyne?

kejt3Depp

Przyczyny rozstanią z Tarją są dzisiaj dość jasne i paradoksalnie dobrze wyjasnione w liscie czy ksiazce. Na kilka miesiecy przed wyrzuceniem Tarji ,Tuomas napisał list do Marcelo w który był juz zapowiedzią tego co się stanie, oskarżał on Marcelo z Tarją o to że utracił kontrolę nad własnym zespołem gdyż torpedowali oni wszystkie plany Nw. Dacie wiary ze po wydaniu Once i sukcesie nie było trasy w usa bo Marcelo z Tarją się nie zgodzili że za długa, za mało opłacalna. Tuomas musiał pisać do fanów w Usa przepraszając ich że nie bedzie trasy po ameryce nie z ich winy. Tarja musiała zostać wyrzucona żeby zespół mógł dalej działać i swobodnie funkcjonować, z nią i z Marcelo dluzej się po prostu nie dało. Warto o tym mówić bo dziś dzieciaki które tego nie pamiętają potrafią nawet że myśleć że to Tarja odeszła z nw podczas gdy została wyrzucona z wyżej wymienionych przyczyn.




Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones