Nightwish

9,6
14 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nightwish

Podawajcie którą wokalistkę wolicie, i dlaczego.

davemaster

http://www.filmweb.pl/topic/568012/NIGHTWISH.html

użytkownik usunięty
davemaster

Pff
pytanie
Tarja i to bez porównania.

davemaster

Wolę Tarję, za głos i charyzmę oraz ten styl ...

davemaster

Tarja ponieważ ma wspaniały głos i zajebiście wygląda w teledyskach oraz na koncertach

davemaster

Oczywiście że Tarja- jej głos jest zjawiskowy. Anette nie ma z nią szans

buster_3

Oczywiscie ze Tarja:) Nie mam nic do Anette, ale w porownaniu z Tarja nie ma zadnych szans xD

lestat835

Tarja- za głos! Boże fenomenalny! mogłabym ją słuchać godzinami.

użytkownik usunięty
davemaster

Tarja < 4 ever

jest wspaniałą kobietą mającą styl i piękny głos

Co to za pytanie w ogole... Oczywiscie ze Tarja :)

davemaster

pytanie retoryczne ;)
TARJA FOREVER

davemaster

Tarja....Ma z........ głos. No i fajny styl...Anette to według mnie gwiazdeczka i tyle. Może ma i dobry głos, ale nie nadaje się do muzyki, którą gra Nightwish. Jest za słaby, co bardzo dobrze słychać na koncertach.

davemaster

Jeśli chodzi o panie jako wokalistki, to lubię słuchać obydwu tak samo (no dobra, głos Anette ma coś w sobie, że lubię ją troszkę bardziej). Jeśli natomiast chodzi o nie jako o osoby, to zdecydowanie Anette. To ciepła, otwarta osoba, a Tarja tylko chciała coraz więcej kasy.. Może mówię, tak o Tarji, bo nie znam jej za dobrze, ale ogólnie nie sprawia wrażenia sympatycznej.

użytkownik usunięty
Wolf_Girl

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś ,w końcu za coś musieli wywalic Tarje z zespołu....
Mam do niej ogromny sentyment lubie słuchać jak spiewa z Nightwishem...
Ale wolę Anette, jest taka bardziej przystepna :) No i na nowej płycie Anette brzmi rewelacyjnie...!!!

davemaster

oczywiście że TRAJA, jej głos jest cudny,

davemaster

Oczywiście że Traja !!! Jej głos jest wspaniały.

asix001

ja uważam, że obie wokalistki są dobre

davemaster

Tarja! Jej głos + mocne brzmienie = coś idealnego

davemaster

Tarja - za głos Anioła!!!

davemaster

Tarja!!!! Bez dwóch zdań ma silny i piękny głos a Anette bez urazy ale jest dla mnie za "płaska" jak na wokalistkę metalowej grupy!!!

gosia17190

................................metal górą
Tarja, ponieważ...
................................pop dnem

davemaster

Moim zdaniem Tarja jest super a Anette jest dobra .. ale i tak lubię Nightwish pomimo słabszego wokalu

użytkownik usunięty
maciejek93

Nie sądze że wokal Anette jest słabszy... jest po prostu zupełnie inny... Anette nie zaśpiewała by opery ale nie wyobrażam sobie Tarji spiewającej cos innego niz wysokie operowe dźwięki....

davemaster

Tarja 100 razy lepszy głos.

szymas93

nie powiedział bym Anette również ma super głos nawet lepszy niż Tarja

davemaster

Oczywiście że Tarja, jej głos jest cudowny.

davemaster

Tarja bije na Anette na głowę.

davemaster

Głupi temat, wszyscy wolą Tarję, to wiadomo ;p Ale Anetkę też lubię ;)

użytkownik usunięty
ellessaar

Nie wszyscy wolą Tarję :)
Odsyłam do nowej płyty "Imaginarium :
I żeby posłuchac całej ,a nie jednej piosenki z teledyskiem :)

użytkownik usunięty

Jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę ;P

davemaster

Tarja, oryginalny i NAJPIĘKNIEJSZY głos na świecie! Bez porównania... Szkoda że odeszła :(

użytkownik usunięty
davemaster

Wolę Anette... jej głos jest zupełnie inny niz Tarji ale również bardzo dobry... po prostu Tarja była idealna na metal symfoniczny , a Anette ma głos do power metalu.
Po za tym czytam bloga Anette i to naprawdę wspaniała osoba.

Czy wiesz co piszesz? Zastanów się... Nightwish grał najwięcej Power Metalu do czasów "Wishmaster'a". Od "Century Child" grają głównie metal symfoniczny. Na nowym krążku Power Metalu prawie nie ma.

Anette i głos do Power Metalu? Nic do niej nie mam, lecz to "nie ta bajka".

davemaster

Anette nie istnieje przy Tarji!

Tarja forever!

davemaster

Tarja! Uroda, styl, głos, wszystko to czego brakuje Anette (choć ostatnio poprawiła się wybitnie i trzeba to przyznać).

davemaster

No i po co zakładać takie wątki? Dzielą tylko one fanów na dwa "obozy". Albo jest się fanem zespołu, albo jednego z członków. Pozdrawiam.

davemaster

Wolę Tarję, kocham jej głos, urodę i styl. Ale Anette też lubię i nic do niej nie mam, śpiewa pięknie :)

davemaster

Tarja nadała nightwishowi niepowtarzalny podniosły styl, Anette wniosła nową świerzość i cukierkowość ale paradoksalnie najpiękniejsza piosenka NIGHTWISHa While Your Lips Are Still Red powstała bez udziału żadnej z tych pań!

davemaster

Umówmy się Tuomas może parafrazując Ludwika XIV powiedziec o sobie nightwish to ja ;), wokalistka w nw nie ma kompletnie wplywu na muzyke, teksty, nie bierze udziału nawet w próbach zespołu. Nigdy żaden utwór nie był pisany czy dostosowywany pod wokal. Maestro zawsze komponuje w oderwaniu od wokalu. Daltego to nie ma znaczenia czy śpiewa tarja, anette czy floor czy ktokolwiek inny. Oczywiście dla przeciętnego słuchacza barwa wokalu wpływa na odbiór muzyki ale siła i magia nighwtish jest zaklęta w kompozycjach i poetyckich lirykach a każdą z wokalistek się sprawdziła.

davemaster

Tarja, m. in. dlatego, że piosenki z jej udziałem mają o niebo lepszy klimat i są po prostu lepszymi utworami.

Dla mnie jeżeli zmienia się wokalista, to jakby powstał zupełnie inny zespół (np. dla mnie co innego jest Black Sabbath z Ozzy'm a co innego z Ronnie'm czy Ianem).

davemaster

Zdecydowanie Anette, bez dwóch zdań.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones