Marco Hietala

Marko Tapani Hietala

8,6
32 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marco Hietala

jego głos przyprawia mnie o ciarki :):) genialny występ w "End of an Era" uwielbiam tego gościa w wywiadach! ogólnie niesamowicie bogate zaplecze muzyczne! extra kolo! :)

Ghost_Love_Score

nooo Marco jest zaczepisty :P lubie sobie posłuchac go w Tarocie ale i tak najlepszy jest w Nightwish:)

Aleera_2

Master Passion Greed rządzi :) Jest on wręcz niesamowity ;)

Ghost_Love_Score

Dooookładnie:) najlepszy jest refrenik...aah;)
a słyszałaś/eś Northern Kings - We don't Need Another Hero ????
to jest poprostu boskie :D pozdrawiam:*

Aleera_2

Oczywiście, że słyszałem :) Są naprawdę świetni! Czekam na ich własne kompozycje ;)

Ghost_Love_Score

Ja tak samo:) Fajnie,że przerabiają różne utworki,bo wychodzi im to super,ale jednak dobrze by było gdyby nagrali coś własnego:) a znasz moze jakies zespoły w stylu Northernów? w sensie takie z klimatem itp,ale grający własną muze;) pozdrawiam

Ghost_Love_Score

Racja! Ma niesamowity głos... Fajnie brzmiał w duecie z Tarją i teraz ekstra brzmi w duecie z Anette :)
Pozdrawiam!!!

Jilian

Cadence - usuń THE ;):P
Anetet ma niższy głos a Marco potrafi wyciągnąć naprawdę wysokie partie głosowe co fajnie brzmi w duecie i z Tarją i Anette ;)

Ghost_Love_Score

Marco jest super i nightwish też ;)Uwielbiam go.

Ghost_Love_Score

Nie ma czego komentować. Jest bogiem i już.

ssasa

Hehe no a jak:)
i ma śliczne dzieciaczki,takie same jak tatuś:P
tylko że mniejsze i bez brody (narazie)

Aleera_2

Aaa.. jak się nazywają? Muszę w google wstukać. Koniecznie.

ssasa

Miro i Antto :)

Ghost_Love_Score

Ma cudowny głos, kocham go słuchać! Bardzo podobał mi się w wykonaniu piosenki "High hopes" oraz "While your lips are still red", ale także w mocniejszych kawałkach, takich jak "Master Passion Greed" jest po prostu boski!

violetfairy

master passion greed jest genialne, prawda! Marco rządzi ^^ aaale w teledysku do I wish I had an Angel wymiata po prostu xD uwielbiam gościa :]

Ghost_Love_Score

Ja akurat nie lubię "Master Passion Gread". Jednak "While your lipsare still red", "Dead to the World", "Higes Hopes" i "The Islander" są rewelacyjne;)

Ghost_Love_Score

Słyszeliście 'Paradise City' w wykonaniu Marco? ;D

Ghost_Love_Score

Co tu więcej dodać? Gość jest po prostu niesamowity. Wykonanie "High Hopes" na "End of an Era" jest genialne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones