PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=604140}

W imię króla II: Dwa światy

In the Name of the King 2: Two Worlds
3,4 1 760
ocen
3,4 10 1 1760
W imię króla II: Dwa światy
powrót do forum filmu W imię króla II: Dwa światy

Film autorstwa Uwe Bolla będący sequelem filmu Uwe Bolla - czego można po nim oczekiwać? Na plakacie widnieje smok, choć nie jest to żadna gwarancja obecności rzeczonych potworów. Na pewno zaś wystąpi Dolph Lundgren, co może stanowić plus. Z pewnością ciekawa będzie wizja średniowiecznej krainy fantasy wspomnianego reżysera. Na seans zapraszamy już w najbliższy wtorek, 12.11 o 20 na antenie Pulsu.

ocenił(a) film na 6
Valdoraptor23

I bardzo fajnie, już dawno chciałem dodać ten film do kolekcji obejrzanych filmów Bolla. Swoją drogą dziwię się trochę, bo to dopiero chyba drugi po Alone in the Dark film Uwe, jaki puszcza Puls, a zdawać by się mogło, że jego "dzieła" idealnie pasują do stacji. Mam zatem nadzieję, sięgną jeszcze w przyszłości po radosną twórczość niemieckiego reżysera. Sam bym chętnie obejrzał w Pulsie np. Far Cry, trylogię Bloodrayne, Postala, czy ponoć całkiem dobry Bailout.

Pechowiec

Masz rację, sam nie widziałem nic ponad AitD z twórczości tego reżysera a ten film wydawał mi się nie tyle tragiczny co bardziej nijaki. Potwory nie były aż tak bardzo źle zrobione, ale scenariusz był nudny i niekonsekwentny a aktorzy znudzeni chyba jeszcze bardziej niż widzowie. Też chciałbym pooglądać na Pulsie więcej pozycji z filmografii Bolla. Może emisja Dwóch światów to jakiś krok w tym kierunku. Ciekawe czy film ma cokolwiek wspólnego z pierwszą częścią :D

Valdoraptor23

O ile lubię oglądać filmy klasy Z, to filmy Bolla mnie najzwyczajniej męczą i denerwują. Szczerze pogratulowałbym każdemu, kto wytrwa przy np. Bloodrayne czy Postalu. Wolę, żeby Puls sobie odpuścił filmy tego pana.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

A film o tej wyspie gdzie atakował morderczy dym to nie było właśnie Uwe Bolla?

Katharsisss

Nie ;) Mówisz o tym:

http://www.filmweb.pl/film/Mroczna+wyspa-2010-492669

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Tek o tym. Nie wiem czemu take skojarzenie miałem

Katharsisss

Obstawiam wpływ Supercyklonu.

Jest tu kto? :)

Valdoraptor23

Melduję się. ;)

Antoninus

Najemnicy, zamachowcy i inni krewni owcy...

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Jestem. Dramatyczna pogoń w lesie

Katharsisss

Kim że jestem? Czyżby ŻĄŻAK?

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Nie rozumiem?

Jak na pulsowe standardy to to nie jest takie złe

Katharsisss

Wczoraj jeden pan w Pająkach nazywał się ŻĄŻAK ;D

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Aaaa no to rozumiem. Szkoda że nie widziałem

Katharsisss

Zaczekaj jak przeniesie się do przeszłości... tak myślę

Antoninus

Właśnie, każdy umie wygenerować greenbox z XXI wiecznym pokojem. Ale wygeneruj królestwo fantasy.

Valdoraptor23

Dobre. :) Nie wiedziałem, że moje mieszkanie to tylko greenbox.

Katharsisss

I śmierć w stylu Mortal Kombat, a nie czarodziejki.

Antoninus

Dolph ma blizny po skrzydłach na plecach!

Valdoraptor23

To serio troche wyglada jak 'czarodziejki' xD one tez tak sobie grzecznie siedzialy w domu a ty nagle pac i demony :D

pringles

Ale Dolph dobrze gra niedowierzanie, one to już miały wszystko obcykane i nic ich nie dziwiło, czy to wielki pancernik z rogami czy jakiś golem z lawy itp xD

Antoninus

Dolphowi się Sharknado wlewa do domu xD

Valdoraptor23

Dlaczego ta laska w żółtym przypomina skorpiona z mortal kombat ?

FranzHalski

Nie wiem ale otworzyła wielkie logo Firefoxa xD

ocenił(a) film na 4
FranzHalski

Nie no co ty. Ani tej linki nie ma ani ognia ani miecza na plecach

Katharsisss

Ani płonącej czaszki.

Valdoraptor23

Ejejej a ten krol to nie gosc z 'Krwawej wrozby' i tego filmu o sfinksie co lecial chyba na tvp1 :D?

pringles

Tak i dlatego mi tak nierealnie wygląda xD

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Grałeś w najnowszego mortala?

Katharsisss

Chyba raczej nie zgłębiałem zbyt wielu nawalanek. Kiedyś miałem coś takiego jak X-Men Mutant Academy na PSX i to wszystko xD

Katharsisss

I odpowiadając od razu na Twoje pytanie w naszym zapchanym temacie, które dostrzegłem dopiero wyszukując prawdy, nie mam najnowszego GTA i nie grałem.

ocenił(a) film na 4
Katharsisss

Mortal rządzi.

Katharsisss

Czemu ten krol ma peruke xD

ocenił(a) film na 4
pringles

Średniowieczni ninja, komandos-karateka po przejściach, tajemnicze czarodziejki, magiczne krainy - wygląda nieźle.

pringles

bo mu łyso

pringles

Nooo, jak widzę tego aktora "króla" w peruce, to tak mi sztucznie wygląda, bo widziałem go w innych filmach.

Nazywam się Granger. Hermiona Granger....

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Co tam w filmie się dzieje? widziałem atak w domu Lundgrena ostatnio

Katharsisss

teraz choco-bons i halls atakuje

Katharsisss

Czarodziejka przeniosła Lundgrena do świata fantasy, dostała backstaba od asasyna, zmarło jej się, przyszedł jakiś komitet powitalny z końmi i takim tam stuffem, zabrali Dolpha do zamku z dykty i króla, który ma perukę. Powiedzieli Dolphowi że na pewno jest wybrańcem z przepowiedni i zabrali go chyba do lochu.

Valdoraptor23

Gdzie do lochu? Do komnaty i jeszcze medyka ma dostać.

Antoninus

Tak się kończy oglądanie filmu jednym uchem i rozmawianie z ukochaną :D

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Hahahahahahahaahahaha :)
świetne streszczenie pewnie lepsze niż film

ocenił(a) film na 3
pringles

wszyscy wstac bo krol idzie

deconstramus

wezwać lekarza, anie medyka bo to średniowiecze ?

FranzHalski

Chyba się mówiło wtedy wezwać konowała :D Albo wezwać nadworne pijawki :D

FranzHalski

Dziennik Dolpha:

"Zacząłem dzień od koktailu proteinowego a skończyłem w średniowiecznej sypialni."

"W wodzie pewnie jest wszystko poczynając od bakterii E. coli po martwe owce" :D

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

Jestem. Och jaki ten Lundgren biedny...

Katharsisss

I jaką ma modną apaszkę.

ocenił(a) film na 4
Valdoraptor23

I sweter

Katharsisss

Zabójstwo na Dolphie: CRITICAL FAIL: Zabicie siebie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones