PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636207}
2,2 21
ocen
2,2 10 1 21

The Profane Exhibit
powrót do forum filmu The Profane Exhibit

rozniesie wszechświat - Uwe Boll, Ryan Nicholson (Gutterballs, retro o dziwczeniu się). Richard Stanley (Hardware), Coffin Joe (!!!!) Iskanov (ruski kozak!) i Vigalondo (Time Crimes, nietuzinkowy sci-fik!). Druga najbardziej oczekiwana antologia roku (obok ABCs of Death, któa ma ekipę jeszcze mocniejszą, jest tam bowiem pan od Srpskiego)

edit: JESZCZE RUGGERO DEODATO !!!!

Moondog

Uwe Boll w tej obsadzie odstaje jak odcięty palec. Partacz i debil. Raczej nie obejrzę segmentu filmu który on wyreżyseruje.

crazy_race

UWe boll śmieje się z ciebie!

Moondog

No i ? Nie zmienia to faktu że Boll jest partaczem.

crazy_race

Ale co on niby spartolił? Generalnie przecież nie próbował chyba robić dobrego filmu nigdy.

Moondog

Widziałeś kiedyś budżety jego większych produkcji ? Ten gość marnuje pieniądze oto dlaczego jest partaczem.

crazy_race

Uwe jest doktorem nauk na Uniwersytecie bolońskim, więc myślę, że on zdaje sobie z tego sprawę ziom.

Moondog

.... Bez komentarza.

crazy_race

Z tym doktorem to akurat prawda.

crazy_race

Obejrzyj jego Rampage, Stoica i Seed, są to conajmniej dobre filmy. Za ekranizacje gier się nie zabieram po raczej gównianym postalu.

Moondog

nie wiesz może kiedy będziemy mogli to obejżeć ?

Moondog

i co, rozniósł wszechświat?

nnp

Nie dorwałem jeszcze :)

użytkownik usunięty
Moondog

I jak na razie nie dorwiesz, bo jedynie na festiwalach był wyświetlany. Także roznoszenie wszechświata musi poczekać :)

Tak jes!

Moondog

i jak? Udało się? Bo ja szukam zapalczywie ._.

Machu22

zero progresu w tej kwestii niestety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones