PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=513276}
4,1 217
ocen
4,1 10 1 217

The Final Storm
powrót do forum filmu The Final Storm

kolejna kiszka - opis

ocenił(a) film na 3

Następny "hicior" klasy C ze stajni Uwe Bolla - specjalisty od niskobudżetowych półamatorskich kiszek.
Rzecz się dzieje na farmie. Przez tydzień pada deszcz, po czym znikają z okolicy wszystkie zwierzęta. Trupów nie ma, więc nie wiadomo, co się z nimi stało. Z pobliskiego miasta znikają prawie wszyscy ludzie, towary ze sklepów są rozszabrowane. Nie wiadomo, co się z nimi stało. Trupów nie ma, a o ewakuacji nikt nic nie słyszał. Została tylko garstka chuliganów. Do rodziny na farmie przychodzi poobijany gostek. Czyta Biblię, zapowiada koniec świata i im pomaga w gospodarstwie. Pod koniec filmu okazuje się, że to morderca, który uciekł z więzienia. Podczas walki z nim mąż jest ranny, a żona i syn przestraszeni. Po jego śmierci Ziemia, Księżyc oraz gwiazdy naszej galaktyki wpadają w kosmosie w czarną dziurę i następuje koniec świata.
Film da się obejrzeć po wypiciu około 10-ciu piw.

ocenił(a) film na 8
alzoar

Dzięki, oszczędziłem 10 piw na dobre kino :)

ocenił(a) film na 2
alzoar

oglądnąłem na trzeźwo, ale, o w mordę, co za kawał gówna :P

alzoar

Nie gadaj bo Uwe ma pare filmów naprawde godnych uwagi np. "Darfur", "Rampage" i "Stoic", przynajmniej dla mnie spoko filmiki :)

ocenił(a) film na 6
danielkirej

Dokładnie UWE nie jest wcale taki zły jak go malują ;]
a film fakt nie jest hit kinowy ale daje radę :-) widziałem dużo gorsze filmy niż ten nie jest wcale aż tak źle .
do tego trochę golizny z Lauren Holly i da się oglądać :-)

ocenił(a) film na 4
alzoar

Jak na Uwe to jest naprawdę dobrze. Nie umywa się do "Rampage" ale ma w sobie coś. Dużo gorsze gnioty robił i nadal robi.

ocenił(a) film na 6
Yarot

akurat rampage był wypas ;]

ocenił(a) film na 3
alzoar

3/10 ale tylko za biust Lauren Holly :)

alzoar

I po cholerę spoilujesz bez oznaczenia? Chciałem obejrzeć i teraz straciłem motywację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones