PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483230}

Stoic

6,8 1 317
ocen
6,8 10 1 1317
Stoic
powrót do forum filmu Stoic

Jestem przed seansem tego filmu. szczerze- obejrzałam tylko parę urywków, ale już mnie wmurowało w podłogę. Edward Furlong- niepokorny z "Terminatora II" jak i z "American History X" tutaj po prostu pobił sam siebie w postaci zbuntowanej, zwierzęcej...po prostu złej.. Normalnie aż strach włączać ten film...
Bardzo przezywałam film 'Harry Brown"- jak ludzie mogą być tak źli, bezmyślni i po prostu zachowywać się jak zwierzęta... Ale trzy minuty TEGO i wiedziałam że "Harry Brown" to tylko kołysanka dla niepokornych dzieci..
Boję się tego filmu. Bo jest tak drastyczny. Bo jest tak brutalny. Bo to ku*&^% wydarzyło się naprawdę... !!!!!

ocenił(a) film na 9
kamila_sz25

Film rzeczywiście drastyczny, ale warto obejrzeć... Ja czasami po prostu... po prostu miałam ochotę wyjść! Wjeżdża na psychę :( Strasznie to smutne i przygnębiające, a szczególnie fakt, że SPOILER SPOILER ten biedny chłopiec był w więzieniu za włóczęgostwo i stawianie oporu policji przy aresztowaniu i on dostał tylko 6 miesięcy, a niestety tych 6 miesięcy nawet niie przeżył ;( ;(... Strasznie chłopaka szkoda. W tej celi po prostu przeżył koszmar i torturę, w którą do tej pory nie mogę uwierzyć... Jak człowiek człowiekowi mógł uczynić coś tak strasznego ??!!

kamila_sz25

Dlaczego mówisz zwierzęcej. Zwierzęta nie krzywdzą się dla czystej przyjemności czy tortury tylko aby przeżyć. Człowiek jest najbardziej popie...dolonym stworzeniem na ziemi. Potrafi zabić dla kradzieży a nawet dla zwykłej nudy albo ciekawości.

ocenił(a) film na 6
Mateo_SF

Niestety zgadzam sie...

użytkownik usunięty
Mateo_SF

A ty co, nie człowiek? Mimoza może? Nie dyskredytujcie tak gatunku, do którego przynależycie, i do którego JA przynależę. Takie typy jak łysy, wąsaty i szczur to 0.1% społeczeństwa, dostrzegajcie to, co w nas dobre. Ludzie byli na pieprzonym księżycu, obliczyli wiek wszechświata, wstrzymali słońce i ruszyli ziemię. To trzeba hołdować, a świadomość o zwyrodnialcach i okropnościach na świecie warto mieć, ale nie trzeba się nad nią rozwodzić, poświęcać im zbyt wiele uwagi, bo to dla nich pożywka. Niech gniją w samotności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones