PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483230}

Stoic

6,8 1 316
ocen
6,8 10 1 1316
Stoic
powrót do forum filmu Stoic

Możę zaczne od tego że nie znam Uwe Bolla i jego dorobku reżyserskiego , słyszałem na jego temat bardzo różne opinie . Do Filmu Stoic podchodzilem 2-krotnie . Za drugim razem udalo mi sie przejsc przez ta całą game obrzydliwości które przygotował dla nas Boll . Jestem całkowicie na TAK . Reżyser pokazał jak ludzie ulegają zezwierzęceniu i jak jedno zdarzenie ciągnie za sobą całą lawine kolejnych . Mnie przeraziła końcówka filmu , gdzie zostało pokazane jaki kto miał wyrok i za co ... Ludzie ludziom zgotowali ten los jak to ktoś kiedyś napisał .... 10/10 ! Film tak mocny jak zastrzyk w serce z filmu PULP FICTION .

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

jaką niby game obrzydliwości kazali mu jeść pastę do zębów zrobił mu jakiś tam napòj sie zrzygał zjeść mu to kazał ten łysy potem wsadzili mu głowe do klozetu nasikali na niego potem łysy go zgwałcił tamten poprawił kijem od szczotki i chyba tyle takie to obrzydliwe niby

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones