PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733390}

Rampage 3: Zamach na prezydenta

Rampage: President Down
5,5 1 143
oceny
5,5 10 1 1143
Rampage 3: Zamach na prezydenta
powrót do forum filmu Rampage 3: Zamach na prezydenta

zakończenie

użytkownik usunięty

Więc Bill zginął, a jego zwolennicy zaczęli mordować bogatych.

Już coś podobnego było, nazywa się komunizm.

ocenił(a) film na 3
MisterTornister

dziwne wszyscy mowia ze chodzilo o likwidacje nierownosci a nie likwidacje nierownych ale ty pewnie wiesz lepiej...

meanraax

rewolucja francuska - ludobójstwo katolików, rewolucja październikowa - ludobójstwo tak zwanej 'burżuazji' przez proletariat

MisterTornister

ja nigdy nie lubilem historii szczegolnie obcych krajow chodzilo mi raczej o samo pojecie komuna a nie o obalanie wladzy. ale nigdzie nie ma slowa o ludobojstwie tylko o zamachu stanu. kiedys przynajmniej jak sie komus nie podobaly rzady jego kraju potrafili sami to zmienic.

meanraax

mordując niewinnych ludzi
człowieku historia to królowa wszystkich nauk skoro się nie znasz to się nie wypowiadaj tylko czytaj, badaj, analizuj, dopiero potem dyskutuj
rewolucja to rodzaj ludobójstwa

MisterTornister

jak masz takie nudne zycie ze tak sie interesujesz historia francji i rosji to twoj problem. niewinni gina zawsze. powiedzialem ze nie znalazlem nigdzie takiego sformulowania jak ludobojstwo byles tam wiesz jak bylo - spoko. mi to wisi. najpierw przeanalizuj sobie ktora nauka jest krolowa pozostalych. jesli wszystko tak przekrecasz to nie ma mowy o dyskusji.

ocenił(a) film na 8
MisterTornister

Wybacz, mój drogi, ale muszę wyrazić swój sprzeciw - królową nauk jest matematyka.

kondor82

bez historii nie byłoby matematyki

ocenił(a) film na 8
kondor82

no jak to, gdyby wyrzucić Pitagorasa z annałów historii, to jednocześnie pozbyliśmy się jego twierdzeń

ocenił(a) film na 8
MisterTornister

Ale nie wyrzucajmy go z "annałów" matematyki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones