PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33353}

Dom śmierci

House of the Dead
2,7 3 546
ocen
2,7 10 1 3546
Dom śmierci
powrót do forum filmu Dom śmierci

Hmm...

ocenił(a) film na 1

Oglądam, oglądam...
Patrzę...
Reżyseria...
Uwe Boll.
I...
Wszystko jasne!

ocenił(a) film na 8
Mashala

hymmmm każdy (prawie horror tu ma ocena 2/3 )
Do oceniania pierwsi ,a do nakręcenia ....

ocenił(a) film na 1
Kileeer

Oczywko! Ja jestem bardzo tolerancyjny dla filmów klasy B, uwierz mi! Ale ten akurat nie ma nic wspólnego z dziełem podchodzącym pod 8. :)

ocenił(a) film na 8
Mashala

No może i niema ale widziałem ja narazie 10 horrorów wyżej niż 3 ...

ocenił(a) film na 1
Kileeer

Oh, masz rację! Jest naprawdę wiele źle ocenionych dobrych horrorów na fw. Chociażby TCM, który ma średnią tylko 6,8. Trzeba się z tym pogodzić. Niestety :<

ocenił(a) film na 8
Mashala

Filmy avengers 8.4 doktor Żywago 7.4 i kto tu ocenia ?

ocenił(a) film na 1
Kileeer

Musisz wziąć pod uwagę to, że "Doktor Żywago" to dość stary film i trolle, które go obejrzały stwierdziły, że nudny bo nie ma Hulk'a. "Avengers" to świeżynka, która przeciętnemu widzowi się podoba (nie to, żebym wskazywał, iż "Avengers" to będzie słaby film, bo go jeszcze nie oglądałem, ale szczerze... tak patrząc jak grupka śmiałków znowu ratuje świat przed zagładą, to jednak banałem trochę trąci). Dlatego też, uważam, iż ocenianie niektórych filmów powinno poprzedzać się jakimś testem.

ocenił(a) film na 8
Mashala

Zmiany byłyby ogromne . Avengers za max rok moim zdaniem spadnie do 6.0 ...
Chyba .

Mashala

Ano tak, Uwe Boll. Czasem jak film ma tak kiepską ocenę to korci mnie obejrzeć, ale produkcji tego pana nie tknę po niejakim "Seed - skazany na śmierć". Próbował też tworzyć coś bardziej ambitnego, ale jego "Auschwitz" również jest klapą. Panie Boll, prosimy niech Pan zacznie robić coś innego w życiu.

BrainCrash

Jesteś ograniczonym człowieczkiem. Uwe Boll jest bardzo dobrym reżyserem problem w tym, że sam jeszcze tego nie zrozumiał. Objerzałem kilka filmów Bolla i stwierdziłem, że to najgorszy reżyser wszechgczasów po czym zauważyłem coś czego plebs raczej nie zauważy. Jeżeli sam Boll zrozumie w czym jest dobry i obierze pewną określoną drogę zacznie robić tylko dobre filmy czego mu życzę bo uważam, że ma spory potenciał. I wszystkim, którzy twierdzą, że wszystkie jego filmy są złe patyk w oko gdyż posiada w swoim doborku kilka ciekawszych pozycji. Szkoda tylko, że są w mniejszości ale może to się kiedyś zmieni.

prezesartur

Wyrażając swoją opinię nie musisz nikogo obrażać. To takie typowe, że jak ktoś ma inne zdanie to trzeba go zaraz poniżyć. Jak masz ochotę komuś poubliżać bo ma inne zdanie na temat kogoś to znaczy, że sam jesteś plebsem. Nikogo nie obraziłam, wyraziłam jedynie swoją opinię, więc i Ty tak zrób, ograniczony człowieczku....

BrainCrash

A gdzie tu komuś ubliżyłem ? Typowo babsko-prostacka reakcja. Nie rozumiesz wypowiedzi to do garów a nie wdawać się w dyskusje.

prezesartur

A lubię babrać się w garach, i nic w tym nie m złego :) to nie zonacza, że nie mogę sobie na forum popisać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones