PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458082}

Bloodrayne – Krwawa Rzesza

Bloodrayne: The Third Reich
3,0 2 233
oceny
3,0 10 1 2233
Bloodrayne – Krwawa Rzesza
powrót do forum filmu Bloodrayne – Krwawa Rzesza

Jak można zepsuć grę robiąc z niej film. A no i dlaczego powtarzać to 3 razy ???

tostek_2

Jeśli chodzi o Najmarniejszy Film o Wampirach, to dla mnie ten film był i tak lepszy od Zmierzchu, przynajmniej coś się działo :) Zresztą mam słabośc do DWŚ, wampirów chyba również, więc takie połączenia mnie raczej cieszą niż rażą, stąd daję aż 5/10 ;D

ocenił(a) film na 3
Spitfeuer

Jedynie za aktorkę mógłbym coś dorzucić. A w porównaniu ze Zmierzchem to fakt akcja była nieco bardziej żwawa, ale tylko porównując tylko te dwa filmy.

ocenił(a) film na 3
Spitfeuer

"przynajmniej coś się działo :)"
Aby na świadomie umieściłeś w avku bohatera najbardziej sennej produkcji o II wojnie światowej:D?

tc1987

ta produkcja pomimo swojej senności też ma swój urok, a największy urok ma cała humorystyczna otoczka z nią związana ;)

tostek_2

Ten film, dla Ciebie byłby takim filmem?

ocenił(a) film na 1
tostek_2

Ten film na tendencje spadkową. Po 1 części myślałem, że gorszego crapu już sie nie da zrobić.... niestety druga część wysoko podniosła poprzeczke którą 3 przeskoczyła. Tego już nic nie przebije -.- no ale jaki reżyser taki film. Uwe Bolla znośny był Postal i Far Cry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones